PDA

Zobacz pełną wersję : Można pomóc



fafniak
17-02-2014, 09:38
Przeczytajcie
(http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1249?fb_action_ids=469266926534833&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22469266926534833%22%3A1395886 574006682}&action_type_map={%22469266926534833%22%3A%22og.lik es%22}&action_ref_map=[]) Każda kaska jest ważna
http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1249

RomanZWrocławia
17-02-2014, 10:00
poszło

JAP
17-02-2014, 11:18
poszło

yabols
17-02-2014, 11:37
Ode mnie też poszło.

fafniak
17-02-2014, 12:01
super

gryson
17-02-2014, 14:26
E tam można, myślę, że trzeba! ;)

ekonet
17-02-2014, 17:14
Trzeba koniecznie. Ja już wysłałem.
A Ty?

fafniak
17-02-2014, 22:55
super !!!

up!!!

IRKO
17-02-2014, 23:32
Wysłane ,dzięki za info.

pit.
17-02-2014, 23:44
Ba, pewnie że poszło. Niech się trzymają cieplutko.

.:Gerard:.
18-02-2014, 00:11
I ode mnie cegiełka dodana :wink:

fafniak
18-02-2014, 18:47
up!!!

fafniak
20-02-2014, 22:41
up