Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> a teraz coś z zupełnie innej beczki
PDA
Zobacz pełną wersję :
a teraz coś z zupełnie innej beczki
seler
14-02-2014, 14:07
http://www.youtube.com/watch?v=Phl82D57P58
stock
14-02-2014, 14:20
pełen podziw.
!AGresT
14-02-2014, 14:33
Spodziewałem się, co prawda, człowieka z magnetofonem w nosie, ale to też jest ok.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.