PDA

Zobacz pełną wersję : a teraz coś z zupełnie innej beczki



seler
14-02-2014, 14:07
http://www.youtube.com/watch?v=Phl82D57P58

stock
14-02-2014, 14:20
pełen podziw.

!AGresT
14-02-2014, 14:33
Spodziewałem się, co prawda, człowieka z magnetofonem w nosie, ale to też jest ok.