PDA

Zobacz pełną wersję : Jeśli wam brakuje pomysłów na zdjęcia



tomek s
13-02-2014, 09:19
Jak wam brakuje pomysłów na zdjęcia to może... :twisted:
Rosyjska ruletka :mrgreen:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114944,15442051,Zabezpieczenia__liny__uprzeze__R osjanin_zdobywa_najwyzsze.html?i=0
Pozdr

hackermuz
18-02-2014, 14:40
"Zabezpieczenia, liny, uprzęże? Rosjanin zdobywa najwyższe dachy bez takich ułatwień." myślałem, że to zapewnienie sobie bezpieczeństwa a nie ułatwienie. Ciekaw jestem kiedy spadnie.

stock
18-02-2014, 14:42
liny to tez niezła komplikacja i utrudnienie dla niego. A mając na uwadze, że znaczną częśc zdobywa nielegalnie to się nie dziwię że bez sznurka. Co nie oznacza, że popieram takie działania. Szkoda chłopaka - kiedyś zleci...

elanek
18-02-2014, 14:59
Znaczy wychodzi włazem na dach i wychyla się do fotek?
Nic innego nie widzę, no może poza gwiazdką, na którą trudno wyjść. Reszta to jakiś pikuś.
Koleś w trampkach i dżinsach ma się gdzieś wspiąć? A może jestem w błędzie i znajdzie się jakiś filmik...

stock
18-02-2014, 15:13
http://www.youtube.com/watch?v=3HOAZBE80fI

maciey75
18-02-2014, 19:25
Tutaj lepsza jakosc: http://www.youtube.com/watch?v=gLDYtH1RH-U. Takich gosci sporo na youtube. Krótki dokument: http://www.youtube.com/watch?v=R-vjutwJyY4