PDA

Zobacz pełną wersję : [ Hasselblad ] Hasselblad HV oficjalnie



shaolin
03-02-2014, 17:37
http://press.hasselblad.com/press-releases/2014/2014-02-03_pr_hv.aspx

http://www.hasselblad-hv.com

itp...

Ogolnie A99 w innej obudowie...

RobertMiernik
03-02-2014, 17:44
Ryzykowny ruch...
Albo będzie idealny albo sobie mocno w kolano strzelają...

//...telefonowane...//

<| MICHAŁ |>
03-02-2014, 18:01
Ogolnie A99 w innej obudowie...
i w nowej cenie

shaolin
03-02-2014, 18:23
Michale, dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach... ;)

Robert, to jest kolejny aparat dla Medviedeva ;)

pastwisko
03-02-2014, 18:23
nie ogarniam tych hasselbladowych coverów

zoom2
03-02-2014, 18:35
a krajzege i politurę dodali czy trzeba dokupić w IKEi

puch24
03-02-2014, 19:44
A ja, co by nie mówić o jego cenie, i o tym, że to klon czegoś znacznie tańszego, uważam, że ten aparat jest po prostu ładny, w przeciwieństwie do wcześniejszych potworków Sonoblada.

doktor
03-02-2014, 20:19
w przeciwieństwie do wcześniejszych potworków Sonoblada.

Od Qasimodo alias Lunar wszystko jest ładniejsze. Nawet tuningowany Zaporożec.

Mam wrażenie, że Hassy prowadzi taktykę*rozpoznania walką. Jak nie pieprznęło, to znaczy że nie wleźliśmy na pole minowe.

shaolin
03-02-2014, 20:28
Na stronie dedykowanej jest tekst - finally a dslr with style, spirit and soul... wlasciciele dfow moga czuc sie zagrozeni :mrgreen:

Czornyj
03-02-2014, 20:32
Dla nowych ruskich za tanie, dla normalnych ludzi za głupie. Szykuje się*kolejny hicior!

doktor
03-02-2014, 20:38
Skoro był Lunar i Stellar, to jak to jest full frame, to powinien być Fular.

Borat1979
03-02-2014, 21:00
Coraz bardziej leniwi są projektanci w Heselu. W Lunarze to chociaż wystrugali drewniany uchwyt i zmienili kształt obudowy a tutaj to starczyło im zapału jedynie na zmienię koloru i wymianę pokrętła :)

shaolin
12-02-2015, 09:41
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2944824/Doting-father-David-Beckham-snaps-pictures-Harper-three-enjoy-daddy-daughter-day-out.html

:mrgreen:

RobertMiernik
12-02-2015, 10:36
Kazał sobie kupić najdroższy aparat jaki znajdą w sklepie ;)

cz4rnuch
12-02-2015, 10:55
Pewnie dla Becksa różnica w cenie między A99 a HV znaczy tyle co dla mnie przepaść cenowa między chlebem puckim a oliwskim.