PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy do Nikona D3100



nikoniarz
02-02-2014, 00:08
Tak jak w temacie. Chcę zakupić wężyk spustowy do Nikona D3100. Potrzebuję czegoś w przystępnej cenie (około 50 zł) gdyż będzie używany raczej sporadycznie. Macie do zaproponowania coś sprawdzonego w boju?

Shanto
02-02-2014, 12:30
Pierwszy z brzegu i bez kabelka, naciskasz i działa : ) http://allegro.pl/pilot-do-nikon-d5100-d7000-d60-d80-d90-ml-l3-i3860992932.html

emet_b
02-02-2014, 12:36
Pytanie czy potrzebna Ci blokada spustu do np. Czasu B. Jeśli tak to pitol odpada

Wysłane z aparatu Samsung 36 Mpix

nikoniarz
02-02-2014, 12:41
Pierwszy z brzegu i bez kabelka, naciskasz i działa : ) http://allegro.pl/pilot-do-nikon-d5100-d7000-d60-d80-d90-ml-l3-i3860992932.html

Gdyby tylko D3100 miał odbiornik podczerwieni... Poza tym napisałem w poście, że szukam czegoś sprawdzonego i dlatego zapytałem. Gdybym miał kupić "pierwszy z brzegu" to bym nie pytał o opinie innych.

puciek
02-02-2014, 12:50
Pierwszy z brzegu i bez kabelka, naciskasz i działa : ) http://allegro.pl/pilot-do-nikon-d51...860992932.html
D3100 nie ma czujnika IR. Żadnym pilotem go nie wyzwolisz.

Shanto
02-02-2014, 12:53
Gdyby tylko D3100 miał odbiornik podczerwieni...
To przepraszam, nie miałem 3100, ale nie sądziłem, że może nie mieć IR. Co do sprawdzonego, akurat piloty z allegro za kilkanaście złotych działały lepiej niż oryginały, co było opisane w którymś wątku. Sam mam taki podrabiany i działa bez zarzutu.

nikoniarz
02-02-2014, 13:18
Shanto, długo masz już tego pilota i jak często używasz?

Shanto
02-02-2014, 14:07
Mam od około roku, używam, kilkaset razy (dużo,mało?) - baterii nie wymieniałem, jak się popsuje kupię kolejny za kilkanaście zł, sklep mam 'za rogiem' : )

Smok88
03-02-2014, 10:14
Też poszukuje czegoś takiego, jest problem z tym, że nie ma ma podczerwieni. Znalazłem takie coś, choc torchę drożej niż 50 zł. http://www.fotcom.pl/aputure-pro-coworker-nikon-3n-mcdc2-pilot-radiowy-p-1079.html

nikoniarz
03-02-2014, 10:38
Ja zdecydowalem sie na mozliwie tanie rozwiazanie. Bezprzewodowo wyzwalac nie bede, wiec wybralem cos takiego http://allegro.pl/phottix-n10-wezyk-spustowy-nikon-mc-dc2-1m-i3932891512.html

sq6lji
16-02-2024, 10:37
Mam taki przewód tylko że jego długość wynosi około 20cm a potrzebuję około 50cm jeśli będzie dłuższy to lepiej ,muszę podlaczyc pod aparat sw star adwenturer 2i i po odpowiednim zaprogramowaniu w aplikacji będzie robił zdjęcia nocnego nieba, timelapse itp.. Krotko mówiąc podłączam przez ten przewód aparat z SW Adwenturer programuję a on trzaska zdjecia aż bateria się nie wyczerpie . A przewód musi być dłuższy bo przy śledzeniu gwiazd wyrwie go z aparatu lub SW.