PDA

Zobacz pełną wersję : Kurierro - ale tym razem fałszywy. Sprytny przekręt.



ekonet
31-01-2014, 09:39
Uważajcie: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,15358923,Falszywy_kurier_oszukuje_w_Polsce __Wroclawianin_stracil.html#BoxSlotII3img

emet_b
31-01-2014, 09:48
banalnie proste, sprytne i przykre.

W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w małej mieścinie i znam wszystkich kurierów.

miron19j
31-01-2014, 10:59
ja też znam "swoich" kurierów. Znam nawet ich numery komórek. A mieszkam w dużej mieścinie.

emet_b
31-01-2014, 11:02
a nie ma rotacji na posadach? U mnie w ostatnim roku w każdej ze spedycji zmieniali się co 3-4 miesiące.

Ostatecznie skończyło się na tam, że zostali co sami co na początku, ale wymienili się pracodawcami :)

miron19j
31-01-2014, 11:26
a wiesz, że się nad tym nie zastanawiałem.
Gdy dzwoni np. "kurier UPS" i przyjeżdża facet, z którym ostanim razem rozmawiałem o nowej miejscówce na sandacze, to automatycznie przyjmuję, że poprzednio też był z UPS. :-)