PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Jezioro Czchowskie o wschodzie



creep
31-01-2014, 00:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/6ys9-1.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img707/6863/6ys9.jpg)

moshica
31-01-2014, 09:31
Creep widziałbym ta pracę w kwadracie, ale tak też jest świetnie, kolory i odbicie robią swoje.

harb
31-01-2014, 09:37
Creep widziałbym ta pracę w kwadracie, ale tak też jest świetnie, kolory i odbicie robią swoje.

w kwadracie stracą na tym odbicia , mz .szkoda obcinac te chmurki, kiedy robina ta fota , bo kolorystyka wskazuje na jesień - fota na plus

ekonet
31-01-2014, 09:49
w kwadracie stracą na tym odbicia , mz .szkoda obcinac te chmurki, kiedy robina ta fota , bo kolorystyka wskazuje na jesień - fota na plus
Jasiek, odetnij sobie do kwadratu tak, żeby nie było niebieskiego na górze - zobaczysz, jak to zdjęcie zyska. ;)

harb
31-01-2014, 11:45
Jasiek, odetnij sobie do kwadratu tak, żeby nie było niebieskiego na górze - zobaczysz, jak to zdjęcie zyska. ;)

nie wiem czy możesz być obiektywny ? Michalczewski tak Cię cały czas łomocze na awatarze, więc po takich ciosach nie sadzę żebyś miał trzeżwy osąd. :) :) :)


A tak na poważnie być może ze macie rację :)

ekonet
31-01-2014, 11:49
nie wiem czy możesz być obiektywny ? Michalczewski tak Cię cały czas łomocze na awatarze, więc po takich ciosach nie sadzę żebyś miał trzeżwy osąd. :) :) :)


A tak na poważnie być może ze macie rację :)
No pewnie, że nie mogę; pogląd obiektywny nie istnieje. :mrgreen:

creep
31-01-2014, 20:29
Creep widziałbym ta pracę w kwadracie, ale tak też jest świetnie, kolory i odbicie robią swoje.

Ja bym ją najchętniej widział w poziomie (który bym później przyciął do kwadratu, tak aby było trochę szerzej), ale niestety i 10mm w pionowym kadrze to było za mało żeby złapać i chmurę, i jej odbicie - więc musiało pozostać tak jak widzicie.


w kwadracie stracą na tym odbicia , mz .szkoda obcinac te chmurki, kiedy robina ta fota , bo kolorystyka wskazuje na jesień - fota na plus

To nasza zeszłoroczna "jesień", a konkretnie bezśnieżna końcówka grudnia ;)

Miło mi gościć Was w wątku :)