PDA

Zobacz pełną wersję : Filmowanie do 2000-2500zł - co wybrać?



nowart
30-01-2014, 20:18
Poradźcie proszę, filmowania w tańszych sprzętach zbytnio nie ogarniam a znajomy poszukuje czegoś do kręcenia krótkich, instruktażowych filmików. Nie wiem co mu doradzić w takich pieniądzach, do tej pory filmował sobie dla zabawy iPhone 5 ale wiadomo co się dzieje z obrazem w gorszych warunkach oświetleniowych.
Raczej wolałby kamerę ze względu na wygodę filmowania i uniwersalność sprzętu, choć z drugiej strony większa matryca w kompaktach/tanich lustrach wynagrodzi mu brak ów wygód. Chyba, że są jakieś przyzwoite kamerki dające radę na wyższych czułościach? Da się kupić coś przyzwoitego w w.w. widełkach cenowych?
Jak dają radę kamerki sportowe typu GoPro Black, Sony i podobne? Tylko, że tu brak Lcd do podglądu...
Towarzysze! Pomożecie? :)

qualin
30-01-2014, 20:56
Zagadaj z Fatmanem, on obcykany jest w filmowaniu roznymi sprzetami :) Pamietam jak chwalil kiedys jakiegos NEXa chyba 5n.

nowart
03-02-2014, 12:09
Nikt? Nic..?

shaolin
03-02-2014, 12:36
Panas GH2?

nowart
03-02-2014, 17:32
chętnie, tylko ta cena...

prz3mo
04-02-2014, 21:02
Lepszy od GH2 jest Panas G6. Jakby co to mam takiego, więc śmiało pytać.