PDA

Zobacz pełną wersję : Bukowina Tatrzańska - jaki hotel?



sokolnik
28-01-2014, 13:36
Witam
Mógłby ktoś polecić hotel w przystępnej cenie? Dobre jedzenie mile widziane :-)
Wybieram się z dziewczyną na narty i potrzebujemy w miarę przytulnego hotelu w dobry cenie.
Jakieś propozycje? :-)

bajcy
28-01-2014, 13:41
Witam
Mógłby ktoś polecić hotel w przystępnej cenie? Dobre jedzenie mile widziane :-)
Wybieram się z dziewczyną na narty i potrzebujemy w miarę przytulnego hotelu w dobry cenie.
Jakieś propozycje? :-)

a nie przeszkadzałby Ci dojazd jakies 20 km?
w miejscowości Frydman jest fajne miejsce;)

sokolnik
28-01-2014, 13:51
Wolałbym blisko mieć na stok :-) a za ile i gdzie?

robin102
28-01-2014, 14:19
Jurgów, praktycznie pod Bukowiną, można z buta dojść do Bukowiny Dolnej, a i do Górnej jak ktoś da rady. W Jurgowie jest fajny nowy wyciąg i nie tak drogie kwatery prywatne jak w Bukowinie. Muzeum starej fotografii jest w Jurgowie. Polecam zajrzeć.

bajcy
28-01-2014, 14:20
Wolałbym blisko mieć na stok :-) a za ile i gdzie?


tutaj masz w szukajce:) klik (https://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=frydman+tajemniczy+ogr%C3%B3d&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#channel=suggest&q=tajemniczy+ogr%C3%B3d+frydman&rls=pl)
Ja byłem bardzo zadowolony. chyba 60 zł ze śniadaniem, ale to było 2 lata temu.

hydra_nt
28-01-2014, 15:23
Byłem TUTAJ (http://www.alicja.bukowinatatrzanska.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1405,cennik_noclegow,a nt.html) kilka razy. Warunki dobre a kuchnia smaczna. Niestety, dojazd na stok samochodem ale to 5-10 min w zależności jaki się wybierze. Baseny termalne Bukowina - wystarczy zejść w dół 200 m. Organizuje kulig - (bodajże czwartek - właściciel ma na imię Józek) w cenie. Jest też wieczorek z kapelą góralską.

eristoff
28-01-2014, 15:57
Ja byłem tutaj (http://wczasowisko.net.pl/oferta,666,noclegi-u-gieni/) bardzo fajnie, ceny przystępne, obiady u sąsiadki (bo Pani Gienia nie gotuje) są niesamowicie smaczne (zupa do bólu, drugie i ciastko za chyba 22 zł) nie do przejedzenia, cena noclegu to chyba 35 zł w pokoju z łazienką a w pokojach ze wspólną łazienką po 30 zł. Ceny z początku tego roku więc chyba aktualne.

robin102
28-01-2014, 20:01
U Pani Gieni i Pana Janka jest fajnie :) Od ponad 15 lat u nich bywam :) ale do wyciągu najbliższego w Jurgowie, czy Białce to z buta nie dolecisz. Trzeba autem bo to cyrka 5-6 km. Zakwaterować się lepiej w Jurgowie to do nowego wyciągu jurgowskiego z buta można.

sokolnik
09-02-2014, 20:41
A czy ktoś był na Słowacji na nartach? Może lepiej tam jechac? Teraz jest tam EURO, i zastanawiam się czy jest tam drogo?

pil74
10-02-2014, 19:30
Parę dni temu wróciłem z nart. Byłem w Czarnej Górze i..... rozpacz. Syf na stoku, tłok do wyciągu za sporą kasę. Wkurzeni pojechaliśmy do Dolnej Morawy w Czechach. Taniej niż w Polsce do tego lepiej przygotowane stoki, zero kolejek ..... i jakby kultura inna.
Chyba powoli przestaje mnie być stać na narty w Polsce

robin102
10-02-2014, 22:21
Ale w Czarnej Górze to sami Cyganie mieszkają to jak miało być :). Trzeba było pytać. Na Litwince byłeś :)

Radzilla
18-02-2014, 14:58
Każdy z Was mówi o innej Czarnej Górze :P

robin102
18-02-2014, 15:24
Ja o Czarnej Górze położonej po drugiej stronie mostu w Bukowinie Tatrzańskiej ( Dolnej ) przejeżdżamy most w kierunku Jurgowa i jesteśmy w cygańskim świecie :)