zcwtgjss
27-01-2014, 11:58
Wtam,
wybieram sie na snowboard i zastanawiam sie jak zrobic zdjecia (w takim trybie najlepiej, jakie ustawienia), aby fotki jezdzacego snowboardzisty wygladaly super i aby kolorki byly zywe (tak jak tutaj na przykad http://cenebit.pl/tapety/2011/12/snowboard/snowboard/ ) i oczywiscie, aby zdjeci nie bylo zbyt jasne. CO prawda w aparacie mam program plaza/snieg, ale jednak wolalabym wszystko ustawic sama.
Drugim i to juz bardzo powaznym problemem dla mnie sa zdjecia na hali, gdzie oswietlenie nie jest najciekawsze (wbudowana lampa wlacza sie automatycznie). Nie posiadam dodatkowej lampy, a wbudowana nie daje najlepszego efektu. Bardzo trudno jest zrobic mi zdjecie osobie w ruchu - wychodza rozmazane lub niewyrazne :(
Pstrykam nikonem d7000, ma ktos jakies pomysly?
wybieram sie na snowboard i zastanawiam sie jak zrobic zdjecia (w takim trybie najlepiej, jakie ustawienia), aby fotki jezdzacego snowboardzisty wygladaly super i aby kolorki byly zywe (tak jak tutaj na przykad http://cenebit.pl/tapety/2011/12/snowboard/snowboard/ ) i oczywiscie, aby zdjeci nie bylo zbyt jasne. CO prawda w aparacie mam program plaza/snieg, ale jednak wolalabym wszystko ustawic sama.
Drugim i to juz bardzo powaznym problemem dla mnie sa zdjecia na hali, gdzie oswietlenie nie jest najciekawsze (wbudowana lampa wlacza sie automatycznie). Nie posiadam dodatkowej lampy, a wbudowana nie daje najlepszego efektu. Bardzo trudno jest zrobic mi zdjecie osobie w ruchu - wychodza rozmazane lub niewyrazne :(
Pstrykam nikonem d7000, ma ktos jakies pomysly?