PDA

Zobacz pełną wersję : Akcenty motocyklowe i nie tylko w naszych mieszkaniach



TytuSin
27-01-2014, 11:56
Macie jakieś akcenty motocyklowe lub związane z innymi zainteresowaniami w mieszkaniu a może coś planujecie?
Ja jestem akurat na etapie projektowania wnętrz w mieszkaniu i chciałbym coś motocyklowego umieścić.
Może coś fajnego ktoś wymyśli i podsunie jakiś pomysł...
Np. coś takiego w łazience:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bmwmotoklub.pl/download/file.php?id=1398&mode=view)

MrD
27-01-2014, 15:08
Jedno oprawione zdjęcie i plakat nie są raczej niczym nadzwyczajnym ale nikt nie przechodzi obojętnie obok mojego stolika na kawę :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/8079860633_a76c907874_b-2.jpg
źródło (http://farm9.staticflickr.com/8464/8079860633_a76c907874_b.jpg)

TytuSin
27-01-2014, 16:16
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/motostolikm10716-2.jpg
źródło (http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/meble-garazowe-a203/motostolik-m10716.jpg)

Aras
31-01-2014, 16:26
Ja mam w salonie szafę w 90% wypełnioną ciuchami, zbrojami, butami i kaskami :D

Rafał_Sz
03-02-2014, 16:04
W szufladzie trzymam kluczyki. Liczy się? ;)

JacKill
16-02-2014, 14:18
Jedno oprawione zdjęcie i plakat nie są raczej niczym nadzwyczajnym ale nikt nie przechodzi obojętnie obok mojego stolika na kawę :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/8079860633_a76c907874_b-1.jpg
źródło (http://farm9.staticflickr.com/8464/8079860633_a76c907874_b.jpg)

Z ciekawości - jaki rozmiar? Jest dostatecznie sztywna bez felgi?

MrD
05-07-2014, 23:07
354mm szerokości, jest bardzo sztywna, zdarzało się że na stoliku siadały dzieci i nie zapadł się.

norty
05-07-2014, 23:20
tylko Oakley'e Ducati :)

bartekk
28-03-2015, 13:30
temat nieco zapomniany więc wrzucę swój projekt aby odświeżyć
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=868174863225452&set=a.868175056558766.1073741831.100000988399116&type=1&theater
:)