Zobacz pełną wersję : Akcenty motocyklowe i nie tylko w naszych mieszkaniach
Macie jakieś akcenty motocyklowe lub związane z innymi zainteresowaniami w mieszkaniu a może coś planujecie?
Ja jestem akurat na etapie projektowania wnętrz w mieszkaniu i chciałbym coś motocyklowego umieścić.
Może coś fajnego ktoś wymyśli i podsunie jakiś pomysł...
Np. coś takiego w łazience:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bmwmotoklub.pl/download/file.php?id=1398&mode=view)
Jedno oprawione zdjęcie i plakat nie są raczej niczym nadzwyczajnym ale nikt nie przechodzi obojętnie obok mojego stolika na kawę :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/8079860633_a76c907874_b-2.jpg
źródło (http://farm9.staticflickr.com/8464/8079860633_a76c907874_b.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/motostolikm10716-2.jpg
źródło (http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/meble-garazowe-a203/motostolik-m10716.jpg)
Ja mam w salonie szafę w 90% wypełnioną ciuchami, zbrojami, butami i kaskami :D
Rafał_Sz
03-02-2014, 16:04
W szufladzie trzymam kluczyki. Liczy się? ;)
Jedno oprawione zdjęcie i plakat nie są raczej niczym nadzwyczajnym ale nikt nie przechodzi obojętnie obok mojego stolika na kawę :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/8079860633_a76c907874_b-1.jpg
źródło (http://farm9.staticflickr.com/8464/8079860633_a76c907874_b.jpg)
Z ciekawości - jaki rozmiar? Jest dostatecznie sztywna bez felgi?
354mm szerokości, jest bardzo sztywna, zdarzało się że na stoliku siadały dzieci i nie zapadł się.
temat nieco zapomniany więc wrzucę swój projekt aby odświeżyć
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=868174863225452&set=a.868175056558766.1073741831.100000988399116&type=1&theater
:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.