Mekano
26-01-2014, 21:12
Zaczynam sie zastanawiac, nad dziwnym zjawiskiem ktorego dopada mojego Samsunga NX1000, moze ktos wpadnie na pomysl, skad sie to bierze, albo gdzie szukac przyczyny..?
Aparat nosze w malym plecaku (ale nie dedykowanym do aparatow), po wyciagnieciu go, w sloneczny cieply dzien, po okolo 10 minutach plus-minus, na LCD zaczyna sie pojawiac kwadratowa jakby para, nie wiem w ogole co to jest, NA LCD nic praktycznie nie widac, bardzo to przeszkadza, jest tylko obramowka w ksztalcie bardzo wyblaklego kwadratu, przez okolo godzine tak jest, potem ten kwadrat robi sie mniejszy i mniejszy az jest male kolko i znika..
no i to by bylo na tyle, ten objaw nie ingeruje absolutnie w zdjecia, po prostu to sie tyczy tylko LCD w sloneczny dzien, jak przyslonie reka slonce to jest duzo lepiej, ale i tak strasznie to przeszkadza, nigdy wczesniej Samsung nie pokazywal mi takich niespodzianek, dopiero zdarzylo sie to ze trzy razy.. w tym miesiacu...
i tak sobie mysle co to moze byc, co to jest? Ktos ma jakis pomysl?
Czy to mozliwe, zeby to bylo od plecaka? Bo w sumie tylko to przychodzi mi na mysl, choc w tym samym plecaku nosze tez czasem Nexa i z nim wszystko OK.. wiec dziwne bylo by gdyby to bylo od plecaka, ale innych pomyslow nie mam..
i tak bede to sprawdzac, w tym tygodniu wloze go do czegos innego.. ale jesli to wina tego w czym sie nosi.. to chyba to jest troche dziwne, nie uwazacie? albo napiszcie co o tym sadzicie..
Dla mnie to dziwna sytuacja..
Aparat nosze w malym plecaku (ale nie dedykowanym do aparatow), po wyciagnieciu go, w sloneczny cieply dzien, po okolo 10 minutach plus-minus, na LCD zaczyna sie pojawiac kwadratowa jakby para, nie wiem w ogole co to jest, NA LCD nic praktycznie nie widac, bardzo to przeszkadza, jest tylko obramowka w ksztalcie bardzo wyblaklego kwadratu, przez okolo godzine tak jest, potem ten kwadrat robi sie mniejszy i mniejszy az jest male kolko i znika..
no i to by bylo na tyle, ten objaw nie ingeruje absolutnie w zdjecia, po prostu to sie tyczy tylko LCD w sloneczny dzien, jak przyslonie reka slonce to jest duzo lepiej, ale i tak strasznie to przeszkadza, nigdy wczesniej Samsung nie pokazywal mi takich niespodzianek, dopiero zdarzylo sie to ze trzy razy.. w tym miesiacu...
i tak sobie mysle co to moze byc, co to jest? Ktos ma jakis pomysl?
Czy to mozliwe, zeby to bylo od plecaka? Bo w sumie tylko to przychodzi mi na mysl, choc w tym samym plecaku nosze tez czasem Nexa i z nim wszystko OK.. wiec dziwne bylo by gdyby to bylo od plecaka, ale innych pomyslow nie mam..
i tak bede to sprawdzac, w tym tygodniu wloze go do czegos innego.. ale jesli to wina tego w czym sie nosi.. to chyba to jest troche dziwne, nie uwazacie? albo napiszcie co o tym sadzicie..
Dla mnie to dziwna sytuacja..