PDA

Zobacz pełną wersję : TopKnots- jakis amerykański konkurs fotek ślubnych.



bugdi
18-04-2007, 21:36
Amerykański magazyn Photo District News opublikował w Internecie galerię zdjęć, które zostały nagrodzone w corocznym konkursie fotografii ślubnej. Ich autorzy udowadniają, że do tego tematu zawsze można podejść w sposób świeży i niebanalny. z www.fotografuj.pl

http://www.pdngallery.com/contests/topknots/2007/

aTomek
18-04-2007, 23:51
Kilka ciekawych fotek jest. Dla ślubniaków, jak znalazł :)

fIlek
18-04-2007, 23:54
Rzeczywiście kilka fajnych fotek jest, ale powalające to one nie są - nie musimy się wstydzić naszych produkcji.

madmips
18-04-2007, 23:59
jakoś średnio pasuje mi tu stwierdzenie, że to jakieś nowe podejście do tematu :(

fIlek
19-04-2007, 00:03
No właśnie - jakby to powiedzieć - jestem rozczarowany. My ruszyliśmy do przodu a oni stoją. No i dobrze! ;)

bugdi
19-04-2007, 00:03
dokladnie! Widzialem lepsze polskich fotografów, choć i prywatnych amerykanskich tesh kiedys fotki udalo mi sie zobaczyć, wsztstko jest kwestją gustu i wyczucia estetyki.

kronos28
19-04-2007, 18:30
hmm jest pare niekonwencjonalnych ale tak to mozna stwierdzić, że jest normalnie - znaczy się dobrze :)

wrrum
19-04-2007, 20:38
Hmm... nagrodzone... w konkursie...
Surfowanie po galeriach polskich fotografów jest jednak ciekawsze.

Jacek B.
19-04-2007, 21:10
niektóre fajne

qbanczyk
21-04-2007, 17:55
hmm jest pare niekonwencjonalnych ale tak to mozna stwierdzić, że jest normalnie - znaczy się dobrze :)

hmmm "dobrze" jest ale ze stwierdzeniem "normalnie", bo zapewne odnosi sie ono do naszych polskich warunkow, zgodzic sie nie moge, przegladalem chyba wszystkie mozliwe(wiem przesadzam) do znalezienia w internecie strony z polska fotografia slubna i uwazam ze jest koszmarnie, poziom jest tak niski, ze tak jak na poczatku mnie te zdjecia smieszyly to teraz po ogladaniu pozostaje mi nieprzyjemny bol glowy i frustracja

Radek Radziszewski
21-04-2007, 20:12
chyba przesadzasz...

qbanczyk
22-04-2007, 00:00
chyba przesadzasz...

nie wydaje mi sie, to nie tylko moje zdanie, wiesz to moze byc tak jak z disco polo, masa ludzi tego sluchala (slucha) i ma swoich zwolennikow ktorzy o tej "muzyce" zlego slowa nie powiedza, moze ludzie poprostu nie maja alternatywy...

wilus
23-04-2007, 16:27
Polska ma bogatą historię fotografii tu (ciekawy artykuł) (http://www.culture.pl/pl/culture/artykuly/es_fotografia_polska)
nasza kultura fofograficzna jest wysoko oceniana na świecie (to nie tylko moje zdanie:)),

qbanczyk stawiając taką tezę umieszczasz się ponad wszystkimi fofografami weselnymi którzy wg Ciebie tworzą koszmarne gnioty, nie wiem co fotografujesz, pewnie właśnie śluby i napewno jesteś mistrzem w tej dziedzinie inaczej nie pisał byś w ten sposób
pozdrawiam

Ps. moich gniotów jeszcze nie widziałeś (-:

qbanczyk
24-04-2007, 01:48
Polska ma bogatą historię fotografii tu (ciekawy artykuł) (http://www.culture.pl/pl/culture/artykuly/es_fotografia_polska)
nasza kultura fofograficzna jest wysoko oceniana na świecie (to nie tylko moje zdanie:)),

qbanczyk stawiając taką tezę umieszczasz się ponad wszystkimi fofografami weselnymi którzy wg Ciebie tworzą koszmarne gnioty, nie wiem co fotografujesz, pewnie właśnie śluby i napewno jesteś mistrzem w tej dziedzinie inaczej nie pisał byś w ten sposób
pozdrawiam

Ps. moich gniotów jeszcze nie widziałeś (-:

:) oczywiscie nie mozna stawiac wszystkich pod jedna sciana i ja tak absolutnie nie robie wiem ze w polsce znajdzie sie paru dobrych fotografow slubnych, chwala im za to, ale jest ich jak na lekarstwo, slubu nie zrobilem jeszcze zadnego choc pewnie okazja jakas mnie nie ominie bo duzo znajomych ma w planach takie imprezy :) historie polskiej fotografii znam na tyle na ile mozna ja poznac studiujac na akademi a jak wiadomo uczelnia dla chlejacych browar leserow ;] (to nie sarkazm), to co pisze jest tylko moja subiektywna ocena ale oczywiscie mam do niej prawo z ktorego postanowilem skorzystac