mac412
22-01-2014, 10:46
Hej. Zostalem poproszony przez znajomego, ktory prowadzi sklep z meblami, zebym zrobil mu zdjecia mebli, aranzacji na potrzeby nowej strony internetowej, jakies plakaty i ulotki w sklepie (nic katalowego na skale swiatowa:). Otoz mam do czynienia z foto wnetrz motoryzacji (nie zarobkowo) wiec jakies pojecie jest, jednak malo bylo zdjec produktowych takie skali. Czy moglbym liczyc na podpowiedz co z mojego sprzetu lepiej podpasowac co mozliwie dokupic. Obecnie posiadam d90 sigme10-20, nikkora 35 1.8, fisha 8( raczej nie bardzo do tego), 2lampy blyskowe, filtr polar, wyzwalacze radiowe u statyw. Zainwestowac w dodatkowe swiatlo? Nie widzialem jeszcze dokladnego miejsca, w ktorym ma byc kacik do zdjec. Planowalem uzycie stalki na statywie, do tego dlugi czas naswietlania na f8-11, mize fuzja do tego?
Ps. Wiem byl podobny temat, ale chyba od 2009 nikt go nie odgrzewal;)
Pozdrawiam Maciej
Ps. Wiem byl podobny temat, ale chyba od 2009 nikt go nie odgrzewal;)
Pozdrawiam Maciej