MasterM16
21-01-2014, 21:04
Cześć
Jak robić panoramy w LR? Wiem że trzeba ustawić w preferencjach, format, itp. Później zaznaczam fotki, PPM i łączę jako panoramę w photoshopie. Zapisuje, lightroom to sobie importuje. Ale jak to teraz jest z obróbką? WB, światła, cienie. Wygląda to jakbym obrabiał jpega w LR.
Jak robić panoramy w LR? Wiem że trzeba ustawić w preferencjach, format, itp. Później zaznaczam fotki, PPM i łączę jako panoramę w photoshopie. Zapisuje, lightroom to sobie importuje. Ale jak to teraz jest z obróbką? WB, światła, cienie. Wygląda to jakbym obrabiał jpega w LR.