PDA

Zobacz pełną wersję : Różna grafika na pudełkach obiektywów NIKON



Davit
20-01-2014, 22:16
witam
na rynku wtórnym są dwa typy pudełek na obiektywy NIKON.
Jedno pudełko wygląda standardowo,na drugim są narysowane soczewki .
który jest nowszy i dlaczego się różnią grafiką?

prz3mo
20-01-2014, 22:38
Z soczewkami są starsze.

Davit
20-01-2014, 23:01
oki dzieki

docxxx
21-01-2014, 02:13
No tak, te starsze mają soczewki, te aktualne plastik ;)

Davit
21-01-2014, 21:35
zastanawiałem sie bo w oficialnej sprzedazy nawet nowych szkieł widać te dwa typy pudełek dlatego zapytałem na forum co co kaman.

prz3mo
22-01-2014, 11:42
Stare szkła są nadal w sprzedaży i może być tak, że po prostu zostały one dawno wyprodukowane.