PDA

Zobacz pełną wersję : Odzyskanie materialu z zerwanej kasety mini dv?!



TMB
18-01-2014, 18:56
Witajcie
Tak jak w temacie, czy wiecie w jaki sposob i gdzie mozna odzyskac material z kasety mini dv, gdy zostala zerwana tasma, a material jest bardzo wazny dla mnie?

Z gory dziekuje!
Tadeusz

RobertMiernik
18-01-2014, 19:01
a podkleić się nie da i normalnie odczytać?

Wyprostować (bez prasowania ;)...), podkleić od tyłu taśmą i jechać...

(na duże kasety działa)

TMB
18-01-2014, 19:12
Tak, tylko, ze jesli cos sie zle zrobi (za duzo kleju) to moge juz zamawiac nowa glowice. Moze jakis serwis moglby sie tego podjac, ktokolwiek?

GonzoG
18-01-2014, 19:20
Tego nie klei się klejem, a taśmą klejącą.
W papierniczych można dostać bardzo cienką taśmę, która się do takich łatań nadaje.

timi
18-01-2014, 19:20
Tasiemką się to klei nie klejem.

TMB
18-01-2014, 19:27
A nie chciałby ktoś się tego podjąć? Za zgranie materiału z kasety (1h) (HDV, nie Dv=Sd).
Oczywiscie zapłacę!