zolton
16-01-2014, 11:08
Witam
Dzisiaj zauważyłem dziwną przypadłość. Wstaję rano, podnoszę klapę laptopa a ten sobie spokojnie pracował przez noc :/
Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło. Wszedłem w "baterię" na pasku w prawym dolnym rogu i posprawdzałęm czy przypadkiem się nie wyłączyło usypianie po zamknięciu klapy ale jednak jest wszystko ok. Tryb mam ustawiony na wysoką wydajność.
Dzisiaj zauważyłem dziwną przypadłość. Wstaję rano, podnoszę klapę laptopa a ten sobie spokojnie pracował przez noc :/
Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło. Wszedłem w "baterię" na pasku w prawym dolnym rogu i posprawdzałęm czy przypadkiem się nie wyłączyło usypianie po zamknięciu klapy ale jednak jest wszystko ok. Tryb mam ustawiony na wysoką wydajność.