Iza
15-01-2014, 13:54
Niebawem przyjdzie mi obfotografować imprezę firmową na kilkaset osób, która rozpocznie się wieczornym przemówieniem na zewnątrz, na schodach budynku, otwarciem szampana, pokazem sztucznych ogni, a zakończy w podziemiach na kolejnych przemówieniach tańcach i hulańcach. Z fotografią w pomieszczeniach jakoś sobie radzę, ale mam ogromne wątpliwości co do swoich pomysłów na reportaż nocny na zewnątrz.
Dysponuję Nikonem D700, obiektywami Nikkor 50 1.4 i Sigma 15-30, a także lampą SB-900 i statywem. Statyw do sztucznych ogni, ok. Jak natomiast oświetlić przemawiające i otwierające szampana postaci, przy zwykłym ulicznym oświetleniu? Walić fleszem na wprost przez dyfuzor z kompletu od Sabinki? Kompletnie nie mam pomysłu, jak zrobić, żeby było lub przynajmniej próbowało być dobrze :)
Z góry dzięki za wszelkie rady.
Dysponuję Nikonem D700, obiektywami Nikkor 50 1.4 i Sigma 15-30, a także lampą SB-900 i statywem. Statyw do sztucznych ogni, ok. Jak natomiast oświetlić przemawiające i otwierające szampana postaci, przy zwykłym ulicznym oświetleniu? Walić fleszem na wprost przez dyfuzor z kompletu od Sabinki? Kompletnie nie mam pomysłu, jak zrobić, żeby było lub przynajmniej próbowało być dobrze :)
Z góry dzięki za wszelkie rady.