PDA

Zobacz pełną wersję : Rekwizyty do sesji



malina2010
13-01-2014, 20:22
Możecie podzielić się gdzie zaopatrujecie się w rekwizyty do sesji?

przem426
13-01-2014, 21:28
jakich sesji ?

strych, dno szafy, szmateksy, lombardy, znane portale aukcyjne, etc.