PDA

Zobacz pełną wersję : Czy 5100 i 5200 maja wskazniki nagrywania dzwieku?



luxius
07-01-2014, 11:43
Hej, ktos wie, czy 5100 i 5200 maja wskazniki nagrywania poziomu dzwieku widoczne na wyswietlaczu przy filmowaniu?

superlama
07-01-2014, 11:45
D5200 ma.

luxius
07-01-2014, 11:55
Dzieki, a wiesz moze jak sie je włacza, w sensie, wyswietlania, nie mam instrukcji, a w chce w sklepie sprawdzic?

coroner
07-01-2014, 12:08
http://youtu.be/DzkhrrV9PfU?t=5m16s

luxius
07-01-2014, 12:41
W filmie, który podlinkowałes nie ma wskazników nagrywania, o które pytam. Chodzi o te, które sa widoczne po lewej stronie wyswietlacza podczas live view. W egzemplarzu , ktory ogladałem w sklepie , nie wyswietlały sie, a sprzedawca nie wiedział wogole o co chodzi....

GonzoG
07-01-2014, 12:52
O ile dobrze pamiętam, to tryby wyświetlania w LV przełącza się guzikiem "Info".

A instrukcja D5200 jest na stronie Nikona.

seba84_2005
07-01-2014, 13:40
U mnie w d5100 tez jest info o nagrywaniu dzwieku. Ponaciskaj w trybie lv przycisk info/.

GonzoG
07-01-2014, 14:00
U mnie w d5100 tez jest info o nagrywaniu dzwieku. Ponaciskaj w trybie lv przycisk info/.
W D5100 nie ma wskazania poziomu dźwięku, a tylko poziom nagrywania (1, 2, 3 lub Auto).

superlama
07-01-2014, 16:04
[D5200] Na górze aparatu masz przycisk "info". Jak włączysz Lv, to tym przyciskiem przełączasz między różnymi widokami interfejsu (siatka, wskaźniki poziomu dźwięku, bateria).

luxius
08-01-2014, 10:24
dzieki Panowie !