mari00sh
04-01-2014, 21:39
Witam,
Mam problem z moją d90-ką. Używam Sigmy 17-55mm f/2.8, czasem aparat łapie blokadę i nie chce złapać ostrości.
Zauważyłem że odkręcenie szkła od body i dokręcenie ponownie niweluje ten błąd i AF znów działa poprawnie.
Problem wraca co jakieś 300 zdjęć.
Sprzęt kupiłem używany, body około 15tyś zdjęc wg. opandy.
W czym szukać problemu? Body czy szkło?
Mam problem z moją d90-ką. Używam Sigmy 17-55mm f/2.8, czasem aparat łapie blokadę i nie chce złapać ostrości.
Zauważyłem że odkręcenie szkła od body i dokręcenie ponownie niweluje ten błąd i AF znów działa poprawnie.
Problem wraca co jakieś 300 zdjęć.
Sprzęt kupiłem używany, body około 15tyś zdjęc wg. opandy.
W czym szukać problemu? Body czy szkło?