PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuję pomocy w zakupie na ebay



jasiek52
04-01-2014, 15:23
Może ktoś pomógłby w zakupie przedmiotu na ebay. Przedmiot jest w Holandii, koszt z przesyłką to 200 USD. Chodzi o nasadkę Rolleinar 1 (mała rzecz) do TLR Rolleiflex. Szukam tego od dłuższego czasu - u nas nie do dostania. Może ktoś z koleżeństwa mógłby tą rzecz zakupić dla mnie? Oczywiście zwracam wszelkie koszty wynikające z przesyłek, przeliczników walut itd.

Pewnie sam mógłbym to zrobić, ale nie znam angielskiego i miałbym trudności z założeniem konta na ebay i PayPal i przeprowadzeniem transakcji.

axer
04-01-2014, 15:44
Podaj proszę linka, może być na PW.

shaolin
04-01-2014, 16:08
Jakby sie nie udalo to lezy tego pare sztuk u mnie na taobao (musialbym tylko potwierdzic czy to rzeczywiscie to co trzeba (http://s.taobao.com/search?initiative_id=staobaoz_20140104&js=1&q=Rolleinar+1+tlr) ;)).

stachmuszel
04-01-2014, 16:22
Kurcza felek, Shaolin jak Ty czytasz te krzaczki to klękam przed Tobą:-)
Sorki za OT.

jasiek52
04-01-2014, 16:24
Dzieki za odpowiedzi - zerknąłem na linka taobao - i chyba żaden z tych nie jest odpowiedni - to ma być Rolleinar 1 , na bagnet 3.

A do kolegi "axer" wysłałem PW

.:Gerard:.
04-01-2014, 16:39
ebay.de (http://www.ebay.de/itm/Rolleinar-1-Bajonett-II-neuwertig-/201011973454?pt=DE_Alte_Kameras&hash=item2ecd3f4d4e) koszt wysyłki 6 euro

poszukaj tez tutaj (http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR2.TRC1.A0&_nkw=Rolleinar+1&_sacat=0&_from=R40)

axer
04-01-2014, 16:41
ebay.de (http://www.ebay.de/itm/Rolleinar-1-Bajonett-II-neuwertig-/201011973454?pt=DE_Alte_Kameras&hash=item2ecd3f4d4e) koszt wysyłki 6 euro

poszukaj tez tutaj (http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR2.TRC1.A0&_nkw=Rolleinar+1&_sacat=0&_from=R40)

Gerard, to jest Bay II :)

shaolin
04-01-2014, 16:41
Kurcza felek, Shaolin jak Ty czytasz te krzaczki to klękam przed Tobą:-)
Sorki za OT.

To klekaj :twisted: ;)


Dzieki za odpowiedzi - zerknąłem na linka taobao - i chyba żaden z tych nie jest odpowiedni - to ma być Rolleinar 1 , na bagnet 3.

A do kolegi "axer" wysłałem PW

Ok, ale jakby co to wiesz gdzie mnie znalezc ;)

Maxx-69
04-01-2014, 17:51
Kurcza felek, Shaolin jak Ty czytasz te krzaczki to klękam przed Tobą:-)
Sorki za OT.
Kolego wystarczy mieć google chrome i włączyć tłumacza i zrobi to za Ciebie od razu. A to że nasz kolega mieszka w "Shaolin" to znaczy naumiał się krzaczków i tyle a i pewnie tam też po angielsku rozmawia. Szacun.

RobertMiernik
04-01-2014, 18:28
No co ty, on jest robotem i ma sztuczną inteligencję, patrz jak na zdjęciu wygląda!