Wolves
04-01-2014, 13:51
Na grupie fotograficznej na fb "samopomoc fotograficzna" została zamieszczona notka że został skradziony m.in. taki sprzęt:
- Nikon D300, nr seryjny 4104548
- Lampę Sb800, nr seryjny 3147508 (Lampa jest bez dyfuzora, była podpięta do aparatu w momencie kradzieży.)
- Nikkor 17-55, nr seryjny 414968
Do napadu (z bronią w ręku... co sie dzieje w tym j.... kraju) doszło w Poznaniu. Osoba zamieszczająca notkę poprosiła mnie o wrzucenie tutaj informacji a więc podaje kontakt do poszkodowanej: [email protected]
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś o skradzionym sprzęcie proszony jest o kontakt.
- Nikon D300, nr seryjny 4104548
- Lampę Sb800, nr seryjny 3147508 (Lampa jest bez dyfuzora, była podpięta do aparatu w momencie kradzieży.)
- Nikkor 17-55, nr seryjny 414968
Do napadu (z bronią w ręku... co sie dzieje w tym j.... kraju) doszło w Poznaniu. Osoba zamieszczająca notkę poprosiła mnie o wrzucenie tutaj informacji a więc podaje kontakt do poszkodowanej: [email protected]
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś o skradzionym sprzęcie proszony jest o kontakt.