Zobacz pełną wersję : Czy na sali jest...
DonMaliniacco
03-01-2014, 03:25
...ekspert Adobe Premiere? Potrzebuje wskazówki/porady.
Dawaj na PW. Nie jestem ekspertem ale jestem Polakiem, wiec znam sie na wszystkim... :mrgreen:
DonMaliniacco
03-01-2014, 04:24
Dawaj na PW. Nie jestem ekspertem ale jestem Polakiem, wiec znam sie na wszystkim... :mrgreen:
Pytanie poszło :)
daj na prv, robiłem na tym parę ładnych lat
pewnie już sobie poradził. Nie wiedział gdzie numer seryjny wpisac :P :)
Obstawiał bym raczej kłopoty z otwarciem pudełka, lub włożeniem płyty.
Acha, Maliniak, ten program nie przygotowuje do pełnienia funkcji premiera. Tak piszę, żebyś nie był zawiedziony.
drwijcie drwijcie a tam chłopina się męczy z włożeniem tej płyty...
ot koledzy kurna hehehehe :)
E tam, meczy. Shao pewnie wysłał już tam jakieś małe żółte rączki do pomocy.
Boryszuk
03-01-2014, 12:23
To na torrentach teraz płyty przysyłają? O_o
Pewnie dostał na dyskietkach, ale trzecia mu już nie wchodzi.
Złośliwcy. Jak ma włożyć płytę jak w kompie już jedna siedzi. Do tego główna.
DonMaliniacco
03-01-2014, 23:48
:D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.