PDA

Zobacz pełną wersję : Czy na sali jest...



DonMaliniacco
03-01-2014, 03:25
...ekspert Adobe Premiere? Potrzebuje wskazówki/porady.

shaolin
03-01-2014, 04:08
Dawaj na PW. Nie jestem ekspertem ale jestem Polakiem, wiec znam sie na wszystkim... :mrgreen:

DonMaliniacco
03-01-2014, 04:24
Dawaj na PW. Nie jestem ekspertem ale jestem Polakiem, wiec znam sie na wszystkim... :mrgreen:

Pytanie poszło :)

sinner
03-01-2014, 11:36
daj na prv, robiłem na tym parę ładnych lat

stock
03-01-2014, 11:48
pewnie już sobie poradził. Nie wiedział gdzie numer seryjny wpisac :P :)

TOP67
03-01-2014, 11:53
Albo jaki? ;)

!AGresT
03-01-2014, 12:09
Obstawiał bym raczej kłopoty z otwarciem pudełka, lub włożeniem płyty.

Acha, Maliniak, ten program nie przygotowuje do pełnienia funkcji premiera. Tak piszę, żebyś nie był zawiedziony.

stock
03-01-2014, 12:19
drwijcie drwijcie a tam chłopina się męczy z włożeniem tej płyty...
ot koledzy kurna hehehehe :)

!AGresT
03-01-2014, 12:23
E tam, meczy. Shao pewnie wysłał już tam jakieś małe żółte rączki do pomocy.

Boryszuk
03-01-2014, 12:23
To na torrentach teraz płyty przysyłają? O_o

TOP67
03-01-2014, 12:25
Pewnie dostał na dyskietkach, ale trzecia mu już nie wchodzi.

doktor
03-01-2014, 23:41
Złośliwcy. Jak ma włożyć płytę jak w kompie już jedna siedzi. Do tego główna.

DonMaliniacco
03-01-2014, 23:48
:D