elanek
02-01-2014, 15:05
Potrzebuję ogarnąć temat.
Mieszkam w dziurze, ładnej, ale jednak w dziurze. Nadajnik GSM stosunkowo blisko, ale zasłania go góra. Domy położone 50 metrów wyżej zasięg mają lepszy. Mam duży (~170 m kw.), stary, drewniany dom z bala (w większości), zasięg mam przy oknach od strony nadajnika i jedyne pewne miejsce do rozmów na nieogrzewanej werandzie. Kicha.
Zależy mi na:
- pomocy w znalezieniu odpowiedniego wzmacniacza GSM
- ma być niedrogi - 2000 lub 3000 zł każdy wydać potrafi :)
- interesują mnie tylko rozmowy i smsy - WiFi mam
Liczę na swobodną dyskusję i porady praktyków w tej materii. Najtańsze działające rozwiązania mile widziane.
Mieszkam w dziurze, ładnej, ale jednak w dziurze. Nadajnik GSM stosunkowo blisko, ale zasłania go góra. Domy położone 50 metrów wyżej zasięg mają lepszy. Mam duży (~170 m kw.), stary, drewniany dom z bala (w większości), zasięg mam przy oknach od strony nadajnika i jedyne pewne miejsce do rozmów na nieogrzewanej werandzie. Kicha.
Zależy mi na:
- pomocy w znalezieniu odpowiedniego wzmacniacza GSM
- ma być niedrogi - 2000 lub 3000 zł każdy wydać potrafi :)
- interesują mnie tylko rozmowy i smsy - WiFi mam
Liczę na swobodną dyskusję i porady praktyków w tej materii. Najtańsze działające rozwiązania mile widziane.