Zobacz pełną wersję : Dekle - warto oszczędzać?
Mariuszmistrz
01-01-2014, 23:25
witam,
muszę kupić 2 dekle do moich nikkorów. czy warto kupować zamienniki? słyszałem o problemach z zatrzaskiwaniem się na obiektywach i po defektach po jakimś czasie... czy istnieją jakieś dobre alternatywy dla oryginalnych dekli Nikona?
A ile w ten sposób zaoszczędzisz?
Jak to są Twoje nikory to nie warto kupować zamienników. No jak to wygląda na porządnych obiektywach - chyba, że nałogowo je gubisz.
Borat1979
02-01-2014, 00:13
To kawałek wytłoczonego plastiku. Nie ma sensu płacić 50 czy 60 zł skoro do samo będzie za 15 zł.
A ile w ten sposób zaoszczędzisz?
Rożnica w cenie jest nawet czterokrotna. Lepiej to co zostanie na piwo wydać po udanej sesji :)
Amator777
02-01-2014, 02:17
Mam najtańsze zamienniki z Allegro i nie narzekam. Na szkłach i tak mam UV, więc dekle mam po to, żeby nie upaprać nakręconych filtrów grzebiąc rękami w torbie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.