rambobambo
01-01-2014, 12:48
Wczoraj/dziś robiłem zdjęcia fajerwerków. Po kilkunastu sekundach naświetlania zdjęcie mieliło kolejne kilkanaście zanim można było je zobaczyć.
Wydaje mi się, że to wina karty pamięci: Kingston Elite Pro 8G 133X.
Co polecacie do D300 żeby hulało? :)
Wydaje mi się, że to wina karty pamięci: Kingston Elite Pro 8G 133X.
Co polecacie do D300 żeby hulało? :)