fomag
31-12-2013, 11:27
Kochani,
krótko podsumowując 2013 rok chciałem podziękować Wam za to, że tworzycie na forum taką wspaniałą społeczność, którą łączy zamiłowanie do fotografii.
Dziękuję za zgłaszane uwagi dot. forum, dziękuję za udział w ankiecie dla firmy Nikon Polska oraz jestem pod wrażeniem sukcesu zbiórki funduszy na spełnienie fotograficznego marzenia chorej Emilii, która odbyła się w grudniu (szczególy na 'Sprawy naszego forum (http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=212)').
Na 2014 rok życzę Wam samych udanych ujęć i jak najmniej spraw serwisowych. Aby Wasza pasja fotograficzna dawała Wam satysfakcję i przyczyniała się do upiększania świata w którym żyjemy.
Jarek / fomag
własciciel i administrator forum.nikoniarze.pl
krótko podsumowując 2013 rok chciałem podziękować Wam za to, że tworzycie na forum taką wspaniałą społeczność, którą łączy zamiłowanie do fotografii.
Dziękuję za zgłaszane uwagi dot. forum, dziękuję za udział w ankiecie dla firmy Nikon Polska oraz jestem pod wrażeniem sukcesu zbiórki funduszy na spełnienie fotograficznego marzenia chorej Emilii, która odbyła się w grudniu (szczególy na 'Sprawy naszego forum (http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=212)').
Na 2014 rok życzę Wam samych udanych ujęć i jak najmniej spraw serwisowych. Aby Wasza pasja fotograficzna dawała Wam satysfakcję i przyczyniała się do upiększania świata w którym żyjemy.
Jarek / fomag
własciciel i administrator forum.nikoniarze.pl