bboy4
29-12-2013, 19:09
...mam małą prośbę , (nagroda w postaci upominku idzie dla małych bliźniaków) , aby oddać głos na fotkę , nie trzeba się logować oddanie głosu zajmuje dosłownie 5 sekund , bez reklam bannerów itp...., będę Baardzo Wdzięczny :-)
Czas głosowania tylko do godziny 19:00 - Dziękuje z Góry.... (Przycisk oddaj głos znajduje się w dolnym narożniku fotki)
http://psfota.pl/pietruszkowy-murzyn
Dziękuję z Góry :-) (Murzyna wykonałem własnoręcznie :-)
Czas głosowania tylko do godziny 19:00 - Dziękuje z Góry.... (Przycisk oddaj głos znajduje się w dolnym narożniku fotki)
http://psfota.pl/pietruszkowy-murzyn
Dziękuję z Góry :-) (Murzyna wykonałem własnoręcznie :-)