Zobacz pełną wersję : co to za szczyty?
Widziane z okolic Wieliczki, na południowym wschodzie. Ktoś z Was rozpoznaje?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://jburek-foto.pl/my_images/7321/031.jpg)
vegetables
29-12-2013, 11:32
Można wiedzieć skąd dokładnie ?
Pawlikowice.
Myślałem, że to Trzy Korony, ale chyba jednak nie bardzo.
vegetables
29-12-2013, 11:53
Na moje oko to tak od lewej:
Mł Kieżmarski, Kieżmarski, Widły, Łomnica, Durny Szczyt i dwa ostatnie od prawiej to kolejno od prawej Baranie Rogi oraz Kołowy Szczyt/Czarny Szczyt/Spiska Grzęda bo są w jednej lini o zbliżonych wysokościach.
http://www.udeuschle.selfhost.pro/panoramas/panqueryfull.aspx?mode=newstandard&data=lon%3A20.05666%24%24%24lat%3A49.96613%24%24%2 4alt%3Aauto%24%24%24altcam%3A10%24%24%24hialt%3Afa lse%24%24%24resolution%3A200%24%24%24azimut%3A180. 7%24%24%24sweep%3A42.2%24%24%24leftbound%3A169.6%2 4%24%24rightbound%3A175.6%24%24%24split%3A60%24%24 %24splitnr%3A1%24%24%24tilt%3A1.3991666666666664%2 4%24%24tiltsplit%3Afalse%24%24%24elexagg%3A1.2%24% 24%24range%3A300%24%24%24colorcoding%3Atrue%24%24% 24colorcodinglimit%3A97%24%24%24title%3AZugspitze% 20%5BTelescope%5D%24%24%24description%3A%24%24%24e mail%3A%24%24%24language%3Aen%24%24%24screenwidth% 3A1600%24%24%24screenheight%3A1160
Jeśli masz foto w kolorze przy dobrej widoczności w dzień to może być łatwiej i wyeliminujemy ewentualne błędy.
O widzisz, wygląda na to, że masz rację: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Lomnick%C3%BD_%C5%A1t%C3%ADt,_Vysok%C3%A9_Tat ry.JPG - prawie lustrzane odbicie. Ciężko mi zrobić lepsze zdjęcia bez teleskopu. Dzięki za pomoc:)
vegetables
29-12-2013, 15:15
Jeśli to z okna to zazdroszcze :)
Ano z okna. Poza tym po przeprowadzce z miasta widzę w nocy gwiazdy...
zbyszekD7000
29-12-2013, 17:13
gwiazdy powiadasz ;-)
tylko ten masz byś musiał sobie wyciąć, wtedy byłoby git ;-)
gwiazdy powiadasz ;-)
tylko ten masz byś musiał sobie wyciąć, wtedy byłoby git ;-)
Co masz? :mrgreen:
chodziło Ci zapewne o maszt?:) nie mogę wyciąć, to jest klu zdjęcia.
Widzisz praktycznie to co ja;)
zbyszekD7000
02-01-2014, 01:00
O maszt oczywiście chodziło (te głupie podpowiadajki same zmieniają słowa i czasem to umknie)
Kilka wieczorków z piłką i będzie widok oczyszczony ;-)
Sądzisz, że gra w piłkę jest receptą na lepszy krajobraz?
Adamie, tu chodzi o pilke do metalu...
Dobrze, że wytłumaczyłeś, bo bym żył w błędzie.
Dzieki temu dobremu uczynkowi pojde do nieba.
Ale zółtego. A tam ciasno mogą mieć.
Zolte niebo nie istnieje... ;(
Moje rodzinne strony. Aż się łezka w oku kręci. :)
Moje rodzinne strony. Aż się łezka w oku kręci. :)
No nie dziwie się, piękne okolice.
Jarek, to tam się przeprowadziłeś? Piękny widok z okna, zazdroszczę!
Ano w końcu przeprowadziłem siebie i kota który się zrobił na tyle mieszczuchem, że śmiertelnie boi się wyjść na pole (nie dwór):)
To teraz musisz sobie sprawić psa :D Może rozrusza kota :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.