PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty ślubne w Łodzi - proszę o kontakt uczestników kursu



Vinci
27-12-2013, 21:13
Zwracam się z prośbą o kontakt e-mail, bądź PW osób, które brały udział w warsztatach fotografii ślubnej (zwanych kursami ślubnymi) organizowanymi przez studio Elli w Łodzi www.fotografia.edu.pl. Zależy mi na kontakcie z osobami, które zakończyły kurs i otrzymały fakturę (i mają ją jeszcze) powiedzmy na przestrzeni ostatnich 2 lat. Od razu wyjaśnienie: ze swojej strony gwarantuję anonimowość - nie interesują mnie absolutnie nazwiska i dane uczestników kursu - chciałbym jedynie uzyskać informację o firmie wystawiającej faktury i rozliczającej opłaty za kurs. Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów zechciałby się podzielić tą wiedzą - byłbym rad.

Mail do mnie: galpi{małpka}vp{kropka}pl

Do moderatorów: nie wiem gdzie mogłem umieścić tego posta, pomyślałem, że dotyczy szkolenia, więc tutaj, ale jeśli jakiś paragraf naruszyłem, to poproszę o przeniesienie w stosowne miejsce, ale nie usuwanie go całkowicie :-)

Davit
28-12-2013, 10:40
Informacje o firmie wystawiającej faktury znajdziesz w tej firmie ;-)

Vinci
28-12-2013, 11:16
No właśnie podobno nie ;)

Wojteksw
28-12-2013, 12:29
A nie prościej zapytać u źródła http://www.krzysztof-gardulski.pl/2012/01/warsztaty-fotografii-slubnej-studio-elli-w-lodzi-atelier/ lub napisać PW do Piotra
Na forum są jeszcze wątki i znajdziesz listy osób, które korzystały z takich warsztatów, wystarczy napisać do nich PW.

Vinci
29-12-2013, 15:50
Dzięki Wojteksw, ale chyba fotograf z linku tylko wynajmował tam studio, nie organizował warsztatów ślubnych, więc to nie jest źródło. Niestety od Piotra nie dowiedziałem się niczego istotnego, więc pytam na forum uczestników lub niedoszłych uczestników.

Wojteksw
29-12-2013, 21:40
Niestety, ale w tej sprawie to tylko Piotr może udzielić Tobie wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Możesz także listownie napisać na adres studia Elli, w tym wątku masz adres http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=209839

yarson
30-12-2013, 12:31
O ile w ogóle studio jeszcze istnieje - jest ktoś z Łodzi może ? Bo strony się zawinęły, kontaktu telefonicznego też niet....

orelob
10-01-2014, 12:41
No właśnie zastanawiałem się nad tym kursem a tu widzę wszystkie strony www nie działają..

Vinci
12-01-2014, 17:58
Studia nie ma, strony nie ma. Zaliczki, które wpłacili co niektórzy ( w tym ja) też przepadły. Także ostrożnie!

Jacek_Z
12-01-2014, 21:00
Salon kosmetyczny Elli też juz nie istnieje?
Na FB Piotr pisze (w grudniu) o długim przenoszeniu hostingu z Home na inne serwery. Choć minął miesiąc, a digital.pl nie ma nadal w sieci.
Coś niedobrego się dzieje.

Wojteksw
14-01-2014, 17:43
A ja myślałem, że jeszcze działa prężnie. W lato były zapisy http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=230332

yarson
14-01-2014, 20:22
Vinci dużo nas jest ? Ja bym uderzał na komendę tak jak mówiłem, a jak nas jest więcej to w kupie siła ;P

Vinci
14-01-2014, 22:16
Oprócz Ciebie nikt się nie zgłosił. Ja mam cały czas nadzieję, że Piotr się opamięta, po cholerę mu taka antyreklama na forum. Dzwoniłem na numer Salonu Elli. Sympatyczna pani obiecała popchnąć sprawę, ale... do dzisiaj cisza.

dominas85
15-01-2014, 01:30
Sądze że jeśli to nie jakieś kłopoty zdrowotne to Piotr jest na tyle "pewną firmą" iż niebawem powróci do nas. Szkoda ze studia juz nie ma :(

Piotr Milecki
16-01-2014, 13:13
Witam.

Z powodu stanu zdrowia niestety na tą chwilę nie pracuję dla Elli ale wiem że te dwa przypadki są znane. Z jakiego powodu nie zostały zwrócone wpłaty nie wiem ale to musi być coś na rzeczy. Nie wiem czy wpłaty nie dotarły czy też gdzieś są źle zaksięgowane. Ze swojej strony zrobię wszystko żeby to sprawdzić ponownie. Przemilczę określenia "wyłudzenia" czy innych problemów bo za długo tam pracowałem żeby choć przez sekundę coś takiego mogłoby przyjść komuś do głowy.

Poproszę raz jeszcze o podesłanie potwierdzenia wpłaty, zrobię wszystko żeby to sprawdzić i jeśli wpłaty się potwierdzą, natychmiast je wysłać.

Ps. Nie pamiętam też powodu zwrotu więc mogę tylko Wam zaufać co niniejszym czynie.
Ps. 2 Wiem o dwóch zaliczkach kursowych, sam o tym rozmawiałem z zainteresowanymi więc proszę nie pisać o kilku czy więcej bo to nieprawda.
Ps. 3 Podaję adres do wysyłki listu z wezwaniem (to adres obecny firmy) jestem pewien że pani Ela zareaguje bo przyznaję że ostatnio przyznaję że zakręcony jestem i z pewnych powododów w tym zdrowotnych mogłem się pogubić a to ja przekazywałem zawsze info o kursie. Bądźcie spokojni. Nikt Was nie naciągnął na kurs, który się nie odbył to może być tylko niedopatrzenie. Ten kto mnie zna, wie co piszę. A że trwa to tak długo to po trosze moja wina jak pisałem za co przepraszam.
Ps. 4 Przypominam mój numer: 500 407 907, zaangażuję się w sprawę szybko. Już jestem bardziej mobilny, mimo że noszę na sobie defibrylator :)

Vinci
16-01-2014, 15:03
OK, proszę raz jeszcze o adres do wysłania potwierdzenia wpłaty za kurs

yarson
17-01-2014, 15:07
No i ja adresik poproszę :) A powód mogę opisać jak coś... Moja kaska leży w ELLI od marca 2013...

jarmer
18-01-2014, 22:58
Przecież możecie na PW do Piotr "uderzyć" i przesłać info.

yarson
07-02-2014, 20:52
Vinci ?

Vinci
08-02-2014, 15:05
22.01 wysłałem po raz kolejny dowód wpłaty za kurs Piotrowi. Czekam....

yarson
11-04-2014, 14:59
Dzień dobry !
I jak ? Bo u mnie obiecanki, obiecanki i nic więcej...