PDA

Zobacz pełną wersję : ŻółtySerwisFotograficzny.info co sie stało?



Davit
26-12-2013, 12:31
Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie ma strony, która uczciwie opisuje działanie serwisu Nikona w Polsce.
czy wiecie co się stało?
www.zoltyserwisfotograficzny.info

FHR
26-12-2013, 13:51
To pytanie do docxxx (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=15719).

Boryszuk
26-12-2013, 13:52
Może serwis jest już tak dobry, że Wojtek im odpuścił...

FHR
26-12-2013, 13:55
Może serwis jest już tak dobry, że Wojtek im odpuścił...

Przecież można opisywać też jaki jest dobry ;)

zbyszekD7000
26-12-2013, 14:29
po co tworzyć nowy wątek o serwisie ? skoro już jest taki :-)

Davit
26-12-2013, 14:31
wysłałem maila do Docxxx-czekamy na odpowiedź.

docxxx
26-12-2013, 22:25
Luz. Mam małe problemy techniczne, a właściwie brak czasu, aby się z tym uporać. Niestety dla Nikona, wjechaliście mi na ambicje i zaraz się tym zajmę ;)

docxxx
27-12-2013, 11:49
Już działa

avatarr
28-12-2013, 22:04
wszystko już działa - dzięki za ten portal.

Rafał_Sz
28-12-2013, 22:31
Już działa

Widzę, że Ci się już nie chce.

docxxx
29-12-2013, 12:45
Nie tyle "nie chcę", co aktualnie nie mam czasu. Ale spokojnie, może już niedługo coś podziałam z ZSF, bo widzę, że Nikon nie przestaje zadziwiać ;)

Rafał_Sz
29-12-2013, 13:13
Pisałem to w kontekście sprzedaży domeny.