Zobacz pełną wersję : ŻółtySerwisFotograficzny.info co sie stało?
Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie ma strony, która uczciwie opisuje działanie serwisu Nikona w Polsce.
czy wiecie co się stało?
www.zoltyserwisfotograficzny.info
To pytanie do docxxx (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=15719).
Boryszuk
26-12-2013, 13:52
Może serwis jest już tak dobry, że Wojtek im odpuścił...
Może serwis jest już tak dobry, że Wojtek im odpuścił...
Przecież można opisywać też jaki jest dobry ;)
zbyszekD7000
26-12-2013, 14:29
po co tworzyć nowy wątek o serwisie ? skoro już jest taki :-)
wysłałem maila do Docxxx-czekamy na odpowiedź.
Luz. Mam małe problemy techniczne, a właściwie brak czasu, aby się z tym uporać. Niestety dla Nikona, wjechaliście mi na ambicje i zaraz się tym zajmę ;)
wszystko już działa - dzięki za ten portal.
Rafał_Sz
28-12-2013, 22:31
Już działa
Widzę, że Ci się już nie chce.
Nie tyle "nie chcę", co aktualnie nie mam czasu. Ale spokojnie, może już niedługo coś podziałam z ZSF, bo widzę, że Nikon nie przestaje zadziwiać ;)
Rafał_Sz
29-12-2013, 13:13
Pisałem to w kontekście sprzedaży domeny.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.