Zobacz pełną wersję : ciekawy program sylwestrowy na 3SAT ...
jak ktoś ma dostęp i czas polecam :
http://www.3sat.de/programm/?viewlong=viewlong&d=20131231&dayID=ClnDaN31&cx=83
jak ktoś ma dostęp i czas polecam :
http://www.3sat.de/programm/?viewlong=viewlong&d=20131231&dayID=ClnDaN31&cx=83
W sumie perełki same, na początku myślałem, że chodzi o old skulowe pornole niemieckie:)
no niezłe perełki , ale nie dla mnie mam UPC a tu nie ma 3Sat, :(( a chętnie bym coś obejrzał i nagrał,
i jeszcze o 6.15 w Nowy Rok koncert Dr. Housea :)
ja całość programu nagram na dekoder n-ki, szkoda że kanały muzyczne typu TV STARS lub VH1 nie dadzą całodniowych bloków koncertów tylko męczą non stop clipami
krzysztof jot
27-12-2013, 02:27
i jeszcze o 6.15 w Nowy Rok koncert Dr. Housea :)
ja całość programu nagram na dekoder n-ki, szkoda że kanały muzyczne typu TV STARS lub VH1 nie dadzą całodniowych bloków koncertów tylko męczą non stop clipami
na N jaki numer ma 3SAT bo mam wrażenie, że nie mam :)
musisz mieć zeza na Astrę wtedy masz na kanale 517 :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.