PDA

Zobacz pełną wersję : ciekawy program sylwestrowy na 3SAT ...



sinner
23-12-2013, 20:00
jak ktoś ma dostęp i czas polecam :
http://www.3sat.de/programm/?viewlong=viewlong&d=20131231&dayID=ClnDaN31&cx=83

Onsajt
23-12-2013, 22:28
jak ktoś ma dostęp i czas polecam :
http://www.3sat.de/programm/?viewlong=viewlong&d=20131231&dayID=ClnDaN31&cx=83

W sumie perełki same, na początku myślałem, że chodzi o old skulowe pornole niemieckie:)

Maxx-69
23-12-2013, 22:53
no niezłe perełki , ale nie dla mnie mam UPC a tu nie ma 3Sat, :(( a chętnie bym coś obejrzał i nagrał,

sinner
26-12-2013, 16:45
i jeszcze o 6.15 w Nowy Rok koncert Dr. Housea :)
ja całość programu nagram na dekoder n-ki, szkoda że kanały muzyczne typu TV STARS lub VH1 nie dadzą całodniowych bloków koncertów tylko męczą non stop clipami

krzysztof jot
27-12-2013, 02:27
i jeszcze o 6.15 w Nowy Rok koncert Dr. Housea :)
ja całość programu nagram na dekoder n-ki, szkoda że kanały muzyczne typu TV STARS lub VH1 nie dadzą całodniowych bloków koncertów tylko męczą non stop clipami

na N jaki numer ma 3SAT bo mam wrażenie, że nie mam :)

sinner
27-12-2013, 10:58
musisz mieć zeza na Astrę wtedy masz na kanale 517 :)