Zobacz pełną wersję : Święta Bożego Narodzenia
blaise1973
23-12-2013, 08:42
Już jutro Wigilia, a kilka dni później huczne zabawy noworoczne. Chcę złożyć wszystkim, którzy tu zaglądają, serdeczne życzenia spokojnych, zdrowych i szczęśliwych świąt oraz wszystkiego najlepszego w nowym roku 2014!
Lena&TheShadow
23-12-2013, 10:56
Dopisując się do życzeń,
Życzę wam spełnienia w swoich pasjach, zdrowia, owoców łaski Ducha Świętego oraz bożej miłości w sercach.
Wesołych i Radosnych Świąt !!! :)
fotograf58
23-12-2013, 19:04
Zdrowych, Spokojnych Świąt wszystkim życzę :)
Zdrowych i Spokojnych Swiat zycze wszystkim forumowiczom
Ponury_Kosiarz
23-12-2013, 23:53
Wesołych świąt ! Wszystkiego dobrego w nowym roku ! Samych udanych zdjęć, super światła i dolara po 2 zł :))))))
I ja Wam życzę drodzy forumowicze wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt. Oby przyszły rok przyniósł nam o wile więcej udanych kadrów, dobrego światła i niezapomnianych chwil...
Wesołych Świąt
Przyłączam się do życzeń :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1526834_635845863139385_752689966_n.jpg)
Pogodnych i Radosnych Świąt Wszystkim Życzę.
Dużo radości i świętego spokoju życzę!
圣诞节快乐!
Zastanawiam się, czy mnie przypadkiem nie obrażasz.
A ja pozdrawiam wszystkich, którzy świąt nie lubią.
Krzysiek B
24-12-2013, 12:27
圣诞节快乐!
感谢你和对方
Więcej pogodnych myśli w głowie, uśmiechu i wzajemnej życzliwości życzę nam wszystkim z okazji Świąt, a w przyszłym roku poprawy na rodzimym rynku foto i w naszych portfelach ;)
Zdrowych i wesołych Świąt :)
Koledzy i Koleżanki,
Życzę Wam Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie Najbliższych :)
Wszystkiego najlepszego
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/zesuda5e-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/12/24/zesuda5e.jpg)
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Krążą opłatki dokoła
gdy pierwsza gwiazdka zaświeci
atmosfera jest wesoła
pod golonkę wódka leci.
Święta spędzajcie wesoło
kto z umiarem się częstuje
ten nie rzyga naokoło
chuciom swoim pofolguje.
Wesołych Świąt.
Krążą opłatki dokoła
gdy pierwsza gwiazdka zaświeci
atmosfera jest wesoła
pod golonkę wódka leci.
Święta spędzajcie wesoło
kto z umiarem się częstuje
ten nie rzyga naokoło
chuciom swoim pofolguje.
Wesołych Świąt.
Czekałem tylko kiedy pojawi sie pierwszy wierszyk. Ludzie, ile mozna?!!! Do urzygania już z tą grafomańską poezją.
NIe stać cie na własne słowa, szczere zyczenia?
Od lat walczę z tą plagą, nawet kiedys tu na forum byla dyskusja o tej "modzie"
W tym roku na swoim FB wkleiłem takie coś:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/img28/7241/drk3.jpg)
Większość juz moich znajomych nie wysyła wierszyków (ja na takie nie odpowiadam), a prawdziwe osobiste życzenia.
Więc i ode mnie dla forumowiczów: Wesołych, spokojnych świąt życzy ZgReDoL
I dla rozluźnienia piosenka:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p5l3XOVq7BY
.:Gerard:.
24-12-2013, 16:17
Zdrowia, pieniędzy i dużo wolnego czasu żeby je wydać, mnóstwo prezentów pod choinka, niech ta gwiazdka przyniesie wiele radości nam wszystkim.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Ja również życzę Wszystkim Forumowiczom zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wiary i nadziei w szczęśliwy Nowy Rok oraz miłego wypoczynku w gronie najbliższych.
otwieracz
24-12-2013, 16:39
Najlepszego wszystkim! Spełnienia marzeń. Tych realnych, i tych nierealnych też ;-)
Wesołych Świąt!
GoOrange
24-12-2013, 17:25
Wesołych Świąt!
Wesołych, zdrowych i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!
hackermuz
25-12-2013, 00:08
Najlepszego!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.photocorner.pl/kartka.jpg)
Benny_Bennasi
25-12-2013, 12:28
Jak poprzednicy ;]
I ja sie przylaczam do zyczen.
Zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia :)
pozdro
Czekałem tylko kiedy pojawi sie pierwszy wierszyk. Ludzie, ile mozna?!!! Do użygania już z tą grafomańską poezją.
NIe stać cie na własne słowa, szczere zyczenia?
Od lat walczę z tą plagą, nawet kiedys tu na forum byla dyskusja o tej "modzie"
W tym roku na swoim FB wkleiłem takie coś:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/img28/7241/drk3.jpg)
Większość juz moich znajomych nie wysyła wierszyków (ja na takie nie odpowiadam), a prawdziwe osobiste życzenia.
Więc i ode mnie dla forumowiczów: Wesołych, spokojnych świąt życzy ZgReDoL
I dla rozluźnienia piosenka:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p5l3XOVq7BY
A kto to jest "odbioraca"?
Krzys jak takis dociekliwy to powinienes spytac co to jest "do uzygania"... ;)
A kto to jest "odbioraca"?
Nie kto tylko co. Odbioraca to najnowszy krzyk ekologicznej mody w dziedzinie fajerwerków. Jak wszystkie biorace jest wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów a przez to w 100% biodegradowalna. Głównym komponentem większości biorac jest specjalnie wyhodowany, genetycznie modyfikowany bezkręgowiec z gromady gastropodów. Biorace są klasyfikowane ze względu na organ wytwarzający odrzut. Jeżeli strumień pędny wydobywa się z otworu gębowego, to mamy do czynienia z gębioracą. Jeżeli natomiast do napędzania bioracy użyty zostanie przeciwny koniec przewodu pokarmowego, to bez dwóch zdań na etykiecie produktu znajdziemy napis "odbioraca". Ze względu na liczne wypadki związane z próbami używania niezgodnie z przeznaczeniem ostatnio zakazano sprzedaży pebiorac i wabiorac. Ich zmodyfikowane wersje wyposażone w pulsatory o znacznie zmniejszonej sile odrzutu dostępne są jedynie w niszowych sklepach sieci Zbokdronka i Pervland.
W okresie przedsylwestrowym hodowcy biorac mają pełne ręce roboty. Kompletują, pakują i wysyłają do wielkich supermarketów tysiące biorac. Zwykle w komplecie dostajemy również odpowiednio energetyczną pożywkę startową. Sposób użycia bioracy jest banalnie prosty. Około godziny 22:00 należy zaaplikować rozbełtaną papkę paliwową we wskazany przez instrukcję otwór. W przypadku odbiorac jest to mieszanina złożona gównie z kapusty i grochu. Aby uniknąć przedwczesnego startu dyszę napędową oraz otwór paliwowy zabezpiecza się przy pomocy specjalnych klipsów. Do północy gastryczne procesy wewnętrzne doprowadzają do nagromadzenia wewnątrz bioracy odpowiedniej ilości wysokoenergetycznej mieszanki pędnej. Start rakiety następuje po zdjęciu klipsa z dyszy napędowej i podpaleniu czynnika roboczego.
Prrrrrrrrrrr, fiiiiiuuuuuu, BUM.
;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.