Zobacz pełną wersję : na wigillie ;)
marszull
21-12-2013, 16:55
takie cos dla IKEA machnalem
duma wieksza, bo sam wymyslilem przepis i wszystkim smakuje
http://tytuurzadzisz.pl/losos-raz/
Można na wynos ?? :) jak zwykle smacznie sfotografowane. A tymczasem ide jeśc bo zgłodniałem :)
marszull
22-12-2013, 03:50
dzieki
Uuu, jaki piekny! I z broda, jak sw. Mikolaj! :mrgreen:
Dobry przepis, tylko nie wiem czy ludzie w Europie przezyja ten pieprz syczuanski, ktory w odpowiedniej ilosci skutecznie znieczula gebe ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.