PDA

Zobacz pełną wersję : na wigillie ;)



marszull
21-12-2013, 16:55
takie cos dla IKEA machnalem
duma wieksza, bo sam wymyslilem przepis i wszystkim smakuje
http://tytuurzadzisz.pl/losos-raz/

piwkoo
21-12-2013, 18:06
Gratki :)

nigel
21-12-2013, 18:55
Można na wynos ?? :) jak zwykle smacznie sfotografowane. A tymczasem ide jeśc bo zgłodniałem :)

marszull
22-12-2013, 03:50
dzieki

shaolin
22-12-2013, 13:18
Uuu, jaki piekny! I z broda, jak sw. Mikolaj! :mrgreen:

Dobry przepis, tylko nie wiem czy ludzie w Europie przezyja ten pieprz syczuanski, ktory w odpowiedniej ilosci skutecznie znieczula gebe ;)