PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziony sprzet!



sebah
19-12-2013, 19:38
Wczoraj 18.12.13 ktos wlamal sie do mojego domu w Holandii o godzinie 18.45. Caly moj sprzet zostal skradziony. Jesli ktos cos wie, albo znajdzie w internecie to czy moglby to mi zglosic? Bardzo prosze o pomoc!


To co zostalo zkradzione:
Walizka: Lowepro X200 z jednym dyzm i jednym malym przedzialem
Canon 50d no.1630708003 z Canon battery grip Canon BG-E2n (aparat ma male wgniecenia po lewej stronie, spadl na ziemie)
Nikon D50 no. bedzie pozniej podany, aparat mial Hama battery grip
Panasonic FZ-8 Silver no. bedzie podany pozniej
Canon 600mm F/4 L IS type I no.20008 z orginalnym lens coat (pod lens coat uszkodzenia na oslonie przeciwslonecznej)
Canon teleconverter 2.0 type III no.4410B005[AA](E)
Nikkor 18-55mm F/3.5-5.6G no. bedzie podany pozniej
Tamron 70-300mm F/4-5.6 DI LD Macro no. bedzie podany pozniej
2x Sandisk Extreme III 16GB card
Hama cardreader
Lacie 320GB dysk twardy
2x orginalne baterie Canon BP-511a
2x nie orginalne baterie voor canon 50D
Gitzo monopod GM5541 ser.5 6x G-Lock Carbon no. G1001.100


Overige:
plecak dakine brazowy
playstation 3 bez kontrolera
2x zegarki armani, jeden brazowy z dwiema rysami po lewej stronie, 3 albo 4 dziurka na brazowym pasku byla duzo wieksza od pozostalych, drugi zegarek czarny
Zlote piersciaki, naszyjniki, bransoletki etc...


Pozdrawiam
Sebastian Hinca




https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/10841205034_7eb4077f29_z-3.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/shinca/10841205034/)
I want to present my new Canon 600mm lens (http://www.flickr.com/photos/shinca/10841205034/) by hincasebastian (http://www.flickr.com/people/shinca/), on Flickr

mycza
19-12-2013, 20:18
Szczerze współczuję Koledze, oby coś udało się odzyskać!!!

sebah
21-12-2013, 23:29
Szczerze współczuję Koledze, oby coś udało się odzyskać!!!

Mam taka cicha nadzieje...

sebah
19-02-2014, 22:21
maly update :)
sprzet znaleziony, 600mm uszkodzona, 50d do wyrzucenia a reszta sprzedana. zlodzieje zlapani :)

FHR
20-02-2014, 00:08
zlodzieje zlapani :)

Jak dobrze usłyszeć takie wieści!


600mm uszkodzona

To chyba najważniejsze... Mocno uszkodzona?


50d do wyrzucenia

Teraz będziesz miał przynajmniej powód do kupienia 1Dx ;)

sebah
21-02-2014, 00:15
Jak dobrze usłyszeć takie wieści!
To chyba najważniejsze... Mocno uszkodzona?
Teraz będziesz miał przynajmniej powód do kupienia 1Dx ;)
wydawalo sie ze przednia soczewka jest uszkodzona ale jest to do naprawy. W sobote jade zamienic ja na nowa 500mm i wlasnie po 1dx :)