Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Statyw - Benro A550 EX czy Manfrotto 190 ProB



Jarek78
18-12-2013, 18:20
Jako ze moj obecny statyw rozleciał sie i raczej nie do złożenia - muszę kupic jakis nowy.

Myslalem o zakupie Manfrotto 190ProB (mam mozliwosc za ok 200 zl kupno nóg) + MANFROTTO 804RC2 (jakies 200 zł nowa) ale widzialem ze w przedziale cenowym nowych jest tez Benro A-550EX z głowicą HD28

Za Manfrotto przemawia do mnie pozioma kolumna - przy makro przydatne, do tego czesto robie fotki przedmiotów "z góry" wiec taka kolumna by byla bardzo fajna. Ale czytam tez, że Manfrotto od kiedy weszlo troche konkurencji wcale juz nie jest takim nie wiadomo jakim producentem, i masa ludzi przestaje kupowac "bo to manfrotto".


Macie jakies sugestie za ktorym obstawać? Zestaw najcięższy jaki mam to pelnoklatkowy aparat + 70-200 2.8 + SB900.

Dzieki za odpowiedź

mamut54
21-12-2013, 12:30
Zobacz może to - http://www.youtube.com/watch?v=OiqD7v9mKPY