Zobacz pełną wersję : Fotografia klubowa, ktoś gdzieś coś?
piter123789
14-12-2013, 21:43
Dobry wieczór. Robi ktoś może regularnie foty w klubie (jest stałym zatrudnionym fotografem)? Jest to opłacalne i warto w ogóle interesować się tym tematem?
Dobry wieczór. Robi ktoś może regularnie foty w klubie (jest stałym zatrudnionym fotografem)? Jest to opłacalne i warto w ogóle interesować się tym tematem?
Zależy od klubu. W jednych płacą i 200 za noc, w innych 30... Czy się tym interesować - zrób rozeznanie na rynku, czy taki fotograf jest potrzebny i ile są skłonni zapłacić. Jednak bez kilku dobrych, a nawet bym powiedział bardzo dobrych zdjęć do pokazania nie oczekuj dobrych ofert.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.