PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia klubowa, ktoś gdzieś coś?



piter123789
14-12-2013, 21:43
Dobry wieczór. Robi ktoś może regularnie foty w klubie (jest stałym zatrudnionym fotografem)? Jest to opłacalne i warto w ogóle interesować się tym tematem?

GonzoG
14-12-2013, 21:55
Dobry wieczór. Robi ktoś może regularnie foty w klubie (jest stałym zatrudnionym fotografem)? Jest to opłacalne i warto w ogóle interesować się tym tematem?

Zależy od klubu. W jednych płacą i 200 za noc, w innych 30... Czy się tym interesować - zrób rozeznanie na rynku, czy taki fotograf jest potrzebny i ile są skłonni zapłacić. Jednak bez kilku dobrych, a nawet bym powiedział bardzo dobrych zdjęć do pokazania nie oczekuj dobrych ofert.