Kakoii
14-12-2013, 12:38
Witam, jestem dumnym posiadaczem Nikona D80 ale niestety mam denerwujący problem mianowicie po wykonaniu zdjęcia jak jest jego podgląd to na tym podglądzie wyskakuje wraz ze zdjęciem dodatkowe z informacjami i parametrach zrobionego zdjęcia przez co podgląd zdjęcia staje się praktycznie nie możliwy. Czy ktoś wie może jak to ustrojstwo wyłączyć?
A wygląda to dokładnie tak
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.garnek.pl/pshemko/27277507)
Próbowałem resetować aparat i za każdym razem to samo.
Z góry dziękuję za pomoc.
A wygląda to dokładnie tak
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.garnek.pl/pshemko/27277507)
Próbowałem resetować aparat i za każdym razem to samo.
Z góry dziękuję za pomoc.