PDA

Zobacz pełną wersję : Na podglądzie zdjęcia dodatkowe okienko



Kakoii
14-12-2013, 12:38
Witam, jestem dumnym posiadaczem Nikona D80 ale niestety mam denerwujący problem mianowicie po wykonaniu zdjęcia jak jest jego podgląd to na tym podglądzie wyskakuje wraz ze zdjęciem dodatkowe z informacjami i parametrach zrobionego zdjęcia przez co podgląd zdjęcia staje się praktycznie nie możliwy. Czy ktoś wie może jak to ustrojstwo wyłączyć?

A wygląda to dokładnie tak


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.garnek.pl/pshemko/27277507)


Próbowałem resetować aparat i za każdym razem to samo.
Z góry dziękuję za pomoc.

jurek1906
14-12-2013, 12:42
Powiedz że to jakiś żart czy cuś .

Kakoii
14-12-2013, 12:45
Nie to nie żart, mam ten aparat od nie dawna i nie znam go w całości dopiero się uczę i dlatego proszę o pomoc.

barracuda
14-12-2013, 12:49
Ja bym spróbował poklikać na wybieraku (to kółko na tylnej ściance), powinno pomóc. Tylko się nie wystrasz jak naciśniesz i pojawi Ci się jakiś wykres :)

A tak w ogóle to najpierw przeczytaj instrukcję!

Kakoii
14-12-2013, 13:11
Dziękuję. o taką pomoc mi chodziło. Raz jeszcze dziękuję. Miłego dnia.