PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebna pilna pomoc finansowa



Rafał_Sz
12-12-2013, 13:00
Jak pewnie wiecie, zakończyła się aukcja:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=240228

Trwa jeszcze ta:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=240533

Ale los okazał się podły i pojawiły się pewne komplikacje. Wszystko jeszcze może się udać, sytuacja jest naprawdę wyjątkowa. O wszystkim dowiecie się w linku poniżej, tam tez można zadziałać w kwestii pieniędzy.
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=240569

Dziękuję bardzo za Wasze dotychczasowe wsparcie i proszę o jeszcze.


Dodatkowo proszę Was o przekazanie swojego 1% na ten cel. http://dzieciom.pl/podopieczni/18741

Rafał_Sz
12-12-2013, 21:40
Jesteście kochani! :) Wielkie serca są tu na forum. :) należy Wam się małe, wstępne podsumowanie:

1. Zbiórka dla Fundacji Mam Marzenie (konto Fundacji) - dla Mileny:
2148,58 zł. Aparat został zakupiony przez Fundację i razem z podarowanymi dodatkami od forumowiczów ma być niebawem wręczony Milence.

2. Aukcja z 10 butelkami oraz dodatkową aukcję nr 1 z przeznaczeniem na leczenie naszej nowej marzycielki Emilii z Bydgoszczy (wpłaty na konto grzecznościowo i chwilowo użyczone przez Fomag sp. z o.o.) :
2100 zł - ta kwota na pewno się minimalnie zmieni, bo nie wiem jak zostanie przewalutowany przelew z Niemiec który jeszcze nie dotarł. A być może urośnie, kto wie, kto wie... ;)

3. Superszybka zbiórka poprzez aukcję nr 2 na której zebraliśmy już na korpus D5100 (wpłaty na konto grzecznościowo i chwilowo użyczone przez Fomag sp. z o.o.) :
1500 zł


4. Oprócz tego, dzięki darczyńcom posiadamy na stanie (zostanie dołączone do aparatu)

Obiektyw 18-105
Karty pamięci
Torbę foto

Serdecznie Wam wszystkim dziękuję! :)

Pełne, dokładne rozliczenie opublikuję po zakończeniu wpłat, zakupie aparatu i wpłacie pieniędzy na leczenie.