PDA

Zobacz pełną wersję : Mini stół bezcieniowy



volumen
16-04-2007, 15:53
Krótkie pytanie: czy warto kupić taki mini stół bezcieniowy? (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=184431566)

madmips
16-04-2007, 16:00
moim zdaniem nie, takie coś to sam sobie w domu machniesz... i określenie "stół bezcieniowy" to mi do tego mało pasuje...

mini21
16-04-2007, 17:05
Za tą cenę to już bym wolał kupić namiot bezcieniowy.
To samo co jakbyś kartkę A4 rozłożył i oparł o ścianę.

seth
16-04-2007, 17:07
jak wyzej, kartke brystolu kupisz za jakieś 2,5 pln

volumen
16-04-2007, 19:13
Hvala Lijepa :) Biorę się więc za budowę.

Wątek można zamknąć.

ALF
18-04-2007, 01:38
zamykam