PDA

Zobacz pełną wersję : Jakim sprzętem zostały zrobione najlepsze zdjęcia 2013 roku?



locos
10-12-2013, 18:07
ciekawe zestawienie (http://www.spidersweb.pl/2013/12/najpopularniejszy-sprzet-foto.html) choc moim zdaniem nieco naciagane (a raczej tytul), bo pewnie takich zestawien mozna zrobic kilka w zaleznosci od agencji i ich najlepszych zdjec :)

Nora2888
12-12-2013, 23:47
na pewno Nikonem :P

nonnatus
27-12-2013, 17:42
ciekawe zestawienie (http://www.spidersweb.pl/2013/12/najpopularniejszy-sprzet-foto.html) choc moim zdaniem nieco naciagane (a raczej tytul), bo pewnie takich zestawien mozna zrobic kilka w zaleznosci od agencji i ich najlepszych zdjec :)

jest takie stare mądre powiedzenie:
statystyki odpowiednio torturowane przyznają się do wszystkiego:)

w jednym z komentarzy wyjaśniono ten swoisty paradoks.
chodziło o zdjęcia reutersa, która to agencja ma umowę z canonem, więc pracownicy tej agencji używają sprzętu tej właśnie marki.
ot i całe wyjaśnienie :)

PAP używa nikona, więc robiąc "de best of" PAPu, wyjdzie, że najlepsze zdjęcia zrobiono nikonem :)

Władca Pixeli
27-12-2013, 18:18
Miliardy much jedzą gówno, przecież nie mogą się mylić! :mrgreen:

Sivir
27-12-2013, 19:25
Statystycznie idąc na spacer z psem mam 3 nogi. Statystyka to są puste liczby, wystarczy spojrzeć na przeciętny zarobek (wg statystyki) w tym kraju. No po prostu koń (:D) by się uśmiał.