Zobacz pełną wersję : Umowa o sprzedaż zdjęcia z jednorazowym użyciem
chickensnd
10-12-2013, 10:39
Witam, starszych kolegów, mam takie pytanie jak ułożyć umowę do sprzedaży jednego zdjęcia, z jednorazowym wykorzystaniem na fgototapete. Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? Macie może taki wzór? Kto pomoże?
Coitus Interraptus
10-12-2013, 23:48
Udziel licencji niewyłącznej, bez prawa sublicencji, na wykorzystanie na następujących polach eksploatacji: tu wpisz co ma być.
chickensnd
11-12-2013, 14:45
I tak niewiele mi to mówi jak to ma wyglądać, macie może jakiś przykład?
phantomek
11-12-2013, 14:51
Przypomnij mi po poludniu na PW albo fb, gdzies cos mam takiego to Ci podesle.
Coitus Interraptus
11-12-2013, 16:30
Ostrzegam przed "gotowcami". Można tylko narobić sobie kłopotu. Było to ostatnio ćwiczone na FB. Odżałuj parę złotych i zamów indywidualną umowę u prawnika, który się w tym specjalizuje.
chickensnd
14-12-2013, 00:14
A co w takiej umowie jeszcze musi się zawierać? Jak takie zdjęcie w umowie nazwać?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.