Michał Jędrak
09-12-2013, 23:41
Mam awarię.
Moja sześcioletnia bateria padła nagle. Po prostu zrobiłem sesję i po włożeniu do ładowarki już się nie ładuje.
Mam w czwartek z rana do zrobienia zdjęcia portretowe a potem jasełka mojego syna w przedszkolu (tego to mi szkoda, bo to jego pierwszy występ w życiu). Pewnie będzie tego jakieś 300 klatek.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów z Wawy może mi pożyczyć baterię (najlepiej naładowaną) w środę wieczorem, abym mógł ją oddać w czwartek wieczorem?
Zamówiłem baterię w sklepie dzisiaj wieczorem, ale wątpię, aby dotarła na czwartek na rano...
Wielkie dzięki :-)
Moja sześcioletnia bateria padła nagle. Po prostu zrobiłem sesję i po włożeniu do ładowarki już się nie ładuje.
Mam w czwartek z rana do zrobienia zdjęcia portretowe a potem jasełka mojego syna w przedszkolu (tego to mi szkoda, bo to jego pierwszy występ w życiu). Pewnie będzie tego jakieś 300 klatek.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów z Wawy może mi pożyczyć baterię (najlepiej naładowaną) w środę wieczorem, abym mógł ją oddać w czwartek wieczorem?
Zamówiłem baterię w sklepie dzisiaj wieczorem, ale wątpię, aby dotarła na czwartek na rano...
Wielkie dzięki :-)