PDA

Zobacz pełną wersję : Bateria do D3 (EN-EL4a) ktoś ma?



Michał Jędrak
09-12-2013, 23:41
Mam awarię.

Moja sześcioletnia bateria padła nagle. Po prostu zrobiłem sesję i po włożeniu do ładowarki już się nie ładuje.

Mam w czwartek z rana do zrobienia zdjęcia portretowe a potem jasełka mojego syna w przedszkolu (tego to mi szkoda, bo to jego pierwszy występ w życiu). Pewnie będzie tego jakieś 300 klatek.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów z Wawy może mi pożyczyć baterię (najlepiej naładowaną) w środę wieczorem, abym mógł ją oddać w czwartek wieczorem?

Zamówiłem baterię w sklepie dzisiaj wieczorem, ale wątpię, aby dotarła na czwartek na rano...

Wielkie dzięki :-)

FHR
10-12-2013, 00:50
Pierwszej nie pożyczę, bo może mi się przydać, ale mogę pożyczyć zamiennik EN-EL4, który mam na zapasie.

shaddixx
10-12-2013, 02:23
Mogę oryginałem poratować.
shaddixx [at] gmail.com

Michał Jędrak
10-12-2013, 15:38
Wielkie dzięki za pomoc. wysyłam w takim razie wiadomosci na priva

phantomek
10-12-2013, 18:32
Jak coś to też mogę pomóc.