Dino1984
07-12-2013, 12:11
Obrabiam fotkę w PSie, uzyskuję oczekiwane kolory, efekty, nasycenie, etc. zapisuję do .jpg i... w najlepszym wypadku traci nasycenie, w najgorszym kolory, nasycenie i w ogóle w niczym nie przypomina tego co jeszcze przed chwilą było w PSie.
Jaka może być być przyczyna? Zapisuję z maksymalną jakością (12).
Jaka może być być przyczyna? Zapisuję z maksymalną jakością (12).