PDA

Zobacz pełną wersję : Utrata parametrów zdjęcia po zapisie do .jpg



Dino1984
07-12-2013, 12:11
Obrabiam fotkę w PSie, uzyskuję oczekiwane kolory, efekty, nasycenie, etc. zapisuję do .jpg i... w najlepszym wypadku traci nasycenie, w najgorszym kolory, nasycenie i w ogóle w niczym nie przypomina tego co jeszcze przed chwilą było w PSie.

Jaka może być być przyczyna? Zapisuję z maksymalną jakością (12).

RobertMiernik
07-12-2013, 12:17
Sprawdź w jakiej przestrzeni obrabiasz fotkę i w jakiej zapisujesz.
Powinieneś mieć sRGB

TOP67
07-12-2013, 13:11
Zapewne obrabiasz w Adobe RGB. Przejdź na sRGB lub zmień przeglądarkę na obsługującą profile.