PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon partnerem PAP



JAP
07-12-2013, 03:16
No to teraz dla tych co zamartwiali się dlaczego w telewizyji najczęściej białe szkiełka widzą:
Firma Nikon Polska została Partnerem Technologicznym Polskiej Agencji Prasowej. W ramach współpracy fotoreporterzy PAP będą w codziennej pracy używać profesjonalnego sprzętu fotograficznego Nikona najnowszej generacji, a Nikon Polska zamieszczać zdjęcia PAP w swoich materiałach. Umowa o strategicznym partnerstwie pomiędzy Nikon Polska oraz Polską Agencją Prasową została zawarta na trzy lata.

adriansocho
07-12-2013, 11:09
Czy to znaczy, że firma Nikon będzie taka miła i będzie sponsorować (albo udzielać rabatów) fotoreporterom PAP sprzęt najnowszej generacji bez białych i szarych odcieni?

JAP
09-12-2013, 10:19
Wśród sprzętu, który otrzymała PAP znalazły się między innymi: pełnoklatkowe lustrzanki profesjonalne d4 i d800 oraz profesjonalne obiektywy nikkor 24-70, nikkor 70-200 VRII, nikkor 400 2.8 i 200-400 4.0 VRII

qooba
09-12-2013, 11:00
"otrzymała" to dużo powiedziane ;)

siona
09-12-2013, 11:12
"otrzymała" to dużo powiedziane ;)

a co - nie dostałeś?

qooba
09-12-2013, 11:34
a co - nie dostałeś?

Z tego co wiem nikt nie "dostał"

siona
09-12-2013, 12:07
czyli jak to w kraju ...
załatwili "fakturą marketingową" ...

nonnatus
27-12-2013, 17:49
Wśród sprzętu, który otrzymała PAP znalazły się między innymi: pełnoklatkowe lustrzanki profesjonalne d4 i d800 oraz profesjonalne obiektywy nikkor 24-70, nikkor 70-200 VRII, nikkor 400 2.8 i 200-400 4.0 VRII

mniam:)
no to nie potrzebny już fotograf :)