wonito
06-12-2013, 21:51
witam
taki problem mam ostatnio Phillips wyższy model
prawa strona ekranu ma zwolnienie...nie odświeża i są smugi...do tego kilka pionowych pasków....to już złom...?
taki problem mam ostatnio Phillips wyższy model
prawa strona ekranu ma zwolnienie...nie odświeża i są smugi...do tego kilka pionowych pasków....to już złom...?