hellbike
02-12-2013, 02:25
Bardzo spodobala mi sie ostatnio mglista, przypominajaca klasyczna fotografie obrobka. Podoba mi sie na tyle, ze nie potrafie ocenic, czy faktycznie wyglada to lepiej, czy to wylaczenie taka slepa milosc (ktorej niektorzy doznaja np. w stosunku do hdr, a pozniej sie do tego przyznaja :3) Wiec po proszę o opinie. @ przykladowe zdjecia, before i after.
1a
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/WHjQjXz-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WHjQjXz.jpg)
1b
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/gHxhkhi-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gHxhkhi.jpg)
2a
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/SiaM1Tn-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/SiaM1Tn.jpg)
2b
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/S7EfqVe-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/S7EfqVe.jpg)
1a
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/WHjQjXz-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WHjQjXz.jpg)
1b
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/gHxhkhi-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gHxhkhi.jpg)
2a
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/SiaM1Tn-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/SiaM1Tn.jpg)
2b
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/12/S7EfqVe-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/S7EfqVe.jpg)