PDA

Zobacz pełną wersję : Córka Andi'ego Garcia



qstra
02-12-2013, 00:19
Witajcie,

nie wiem czy to podpada bardziej pod dzial beauty/glamour, ale animacja jest!!!! :)

Alessandra Garcia (http://www.youtube.com/watch?v=AJGFg6I4yoU#t=12)

Milego ogladania i komentowania!

Pozdrawiam

Sławol
02-12-2013, 00:51
Bardzo ładne te zdjęcia, takie w starym stylu :)

Mam tylko jedną radę dla Ciebie: podpisz piosenkę w opisie filmu na YT, bo się przywalą do praw autorskich. Napisz wykonawcę i tytuł oraz wstaw jakąś linijkę, że nie jesteś właścicielem itp. W innych klipach możesz sobie podejrzeć takie oświadczenia. W napisach końcowych też bym wstawił odpowiednią notkę, że użyłaś tylko do własnych potrzeb i klipu na YT.

sowart
04-12-2013, 20:45
Super Podpowiesz w czym edytowałeś zdjęcia do clipu?

RomanZWrocławia
06-12-2013, 22:25
Nie wygląda fajnie moim zdaniem zmiana kierunku jazdy w jednym ujęciu. Na przykład pierwsze zdjęcie jazda z prawej do lewej, po czym przejście na najazdu. W drugim zdjęciu najazd rozbity na dwa dwa kierunki. Drażni mnie to również dlatego, że przejścia z jednej fazy jady kamery nie są płynne, wyraźnie wyczuwa się koniec jednej fazy i przejście do drugiej.
Sekwencja z modelką leżącą: pompowanie rozpoczynamy od odjazdu,który bez powodu zmienia się w którymś momencie w najazd
I tak jest w prezentacji każdego zdjęcia.
Doceniam, że ktoś się napracował szparując zdjęcia dla osiągnięcia w prezentacji efektu podobnego do otrzymywanego podczas najazdu kamery z jednoczesną zmianą ogniskowej. I na tym jednym efekcie należało poprzestać. Choć mnie prywatnie wystarczyłyby same zdjęcia. Ten materiał zdjęciowy nie potrzebuje udziwnień przy prezentacji.

TOP67
30-08-2014, 10:40
To są nowe zdjęcia, więc można po prostu zrobić dwa ujęcia. Na drugim usuwa się elementy w pierwszym planie (osobę z fotelem).
Na starych trzeba się pomęczyć z zaretuszowaniem dziury, albo tak animować, żeby zawsze była zakryta.

timi
30-08-2014, 12:17
Takie coś jak opisujesz plus dużo więcej można uzyskać za pomocą programu After Effects